Osada Kolorowa. Barwny adres na Maślicach

Realizowana przez Omega Buildings Osada Kolorowa to zespół nowoczesnych, starannie zaprojektowanych budynków mieszkalnych w niskiej zabudowie wielorodzinnej zlokalizowany na wrocławskich Maślicach.

Autor: HouseMarket.pl 31 stycznia 2017 10:06

Mieszkania na parterze posiadają zielony taras. Do tych na piętrze pierwszym i drugim należą balkony, a do kilku także duże tarasy o powierzchni ok. 50 mkw. Mieszkania na trzeciej kondygnacji są zaprojektowane jako dwupoziomowe. Kilka posiada duże zielone tarasy, z których roztacza się przepiękny widok na okolicę.

Dla zmotoryzowanych zaprojektowano zarówno naziemne jak i podziemne miejsca parkingowe. Oferta Osady Kolorowej to zarówno lokale dwupokojowe o niewielkim metrażu około 35 mkw., jak i trzypokojowe i czteropokojowe od 50 mkw. do 115 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycja ma zaprojektowaną pełną infrastrukturę: chodniki, skwery, place zabaw, estetyczne oświetlenie oraz funkcjonalne wiaty śmietnikowe.

Maślice to jedno z najatrakcyjniejszych miejsc do zamieszkania we Wrocławiu. Łączą walory związane z bliskością natury oraz wygodną i nowoczesną infrastrukturą umożliwiającą szybką i komfortową komunikację z pozostałymi częściami miasta.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych