Osada Kunice pozwala uciec od krakowskiego smogu

Osada Kunice to kameralne osiedle 17 domów położone w Kunicach, w powiecie wielickim, niedaleko Jeziora Dobczyckiego. Inwestorem, a jednocześnie generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Instbud.

Autor: HouseMarket.pl 20 grudnia 2016 10:58

Kunice to piękna i czysta okolica ze wspaniałą przyrodą i zabytkami, zaledwie 30 min drogi od Krakowa. W ofercie dostępne są domy w stanie deweloperskim od 120 mkw. do 150 mkw. powierzchni użytkowej razem z dużymi działkami od 10 do 17 arów.

Nie mniejszym atutem Kunic jest szeroka baza usług proponowanych przez bliżej położone miasta – Myślenice, Bochnię i Wieliczkę (ok. 20 min drogi samochodem). W odległości 10-minutowego spaceru od osady znajduje się przystanek busów z połączeniami do wszystkich istotniejszych punktów w okolicy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Okolice Kunic cieszą się bardzo dobrą jakością powietrza. W bezpośrednim pobliżu nie ma terenów zurbanizowanych i uprzemysłowionych. Ma to znaczenie szczególnie wobec poziomu zanieczyszczeń w Krakowie, który przekracza wszelkie normy i jest jednym z najwyższych w Polsce.

Miłośnicy starej architektury powinni koniecznie odwiedzić Zamek w Dobczycach oraz szereg zabytkowych kościołów i dworów, np. Dwór Sieraków. W upalne dni wybawieniem będą wody pobliskiej rzeki Raby, która oferuje więcej atrakcji, na przykład spływ kajakowy czy łowiska. Zapaleni wędkarze mogą też odwiedzić łowisko w Nieznanowicach i restaurację Kuter Port, gdzie można na miejscu przyrządzić świeżo złowioną rybę. Na mieszkańców czekają także inne rozrywki: stadion, tory dla quadów, Winnica Nieznanowice czy Dwór Bella Vita.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych