Osada Milano. Jasne segmenty w nowoczesnej bryle

Realizowana przez spółkę WestadoM Burzyński Osada Milano to jasne i przestronne segmenty o nowoczesnej bryle. Dostępne są w dwóch różnych powierzchniach użytkowych. Powstają w Kadach, miejscowości na granicy z Grodziskiem Mazowieckim i Milanówkiem.

Autor: HouseMarket.pl 30 grudnia 2016 10:42

Osiedle składa się z ośmiu segmentów o powierzchni 93 mkw. i dwóch o powierzchni 145 mkw. Każdy ma wejście i wjazd własną bramą na prywatny teren. Wielkość działek do wyłącznego korzystania przez właściciela wynosi od 200 do 330 mkw.

Parter to salon, kuchnia, łazienka, schowek, wiatrołap i hol ze schodami. Na piętrze znajdują się trzy pokoje hol, łazienka, balkon i poddasze o powierzchni 23 mkw. Większy segment ma na parterze dodatkowy pokój z wewnętrzną łazienką – idealne miejsce na biuro, gabinet lub aneks mieszkalny np. dla rodziców.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na piętrze zaprojektowano trzy pokoje - każdy z garderobą i dwie łazienki. Do dyspozycji właścicieli są dwa miejsca postojowe na zamkniętym terenie. Wszystkie media miejskie (woda, gaz, kanalizacja, prąd) są na odrębnych licznikach dla każdego segmentu.

Atutem osady jest atrakcyjna lokalizacja – zarówno pod względem dojazdu do stolicy jak i infrastruktury miejskiej. Dogodny dojazd do Warszawy zapewnia autostrada A2 i droga szybkiego ruchu S8: 10 minut (7,5 km) samochodem do węzła Siestrzeń S8 i 17 minut od A2 (8,9 km). Można też dojechać do stolicy i Grodziska kolejką WKD.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych