Osiedla Atrium w Poznaniu na ukończeniu

Deweloper Grupa Partner kończy prace nad osiedlami Atrium Grunwald przy ulicy Bosej i Atrium Sielska 22 przy ulicy Sielskiej w Poznaniu. W obu inwestycjach pozostały ostatnie wolne mieszkania.

Autor: HouseMarket.pl 11 maja 2017 13:39

Ulica Bosa w Poznaniu obok Górczyna, wzbogaciła się o osiedle Atrium Grunwald, w ramach którego finalnie zostanie przygotowany kompleks 5 nowoczesnych budynków wielorodzinnych. Budynki C, D i E są już gotowe, aktualnie wprowadzają się ostatni mieszkańcy. Natomiast w budynkach A i B trwają prace związane z elewacją oraz wykończeniowe wewnątrz. W ostatnich tygodniach została zamontowana stolarka okienna oraz wstawiono drzwi. W ramach inwestycji powstanie łącznie 107 mieszkań o metrażu 32 - 108 m kw.

Osiedle ma konwencję zamkniętą, co gwarantuje bezpieczeństwo lokatorów. Powstała podziemna hala garażowa, a deweloper zadbał o części wspólne. Został bowiem przygotowany zielony dziedziniec z ławkami, chodnikiem i oświetleniem. Inwestycja cieszy się popularnością, a w sprzedaży pozostały jedynie dwa ostatnie mieszkania, o powierzchni 47 i 52 m kw. Natomiast przy ulicy Sielskiej trwają ostatnie prace związane z przygotowaniem budynku wielorodzinnego Atrium Sielska 22. Aktualnie budowlańcy pracują nad elewacją. W tej lokalizacji powstaje 39 mieszkań o metrażu 36 - 100 m kw. Za niespełna miesiąc nastąpią pierwsze odbiory, ostatnie mieszkania pozostają w sprzedaży. Dostępny jest też lokal handlowo - usługowy o łącznej powierzchni 116,6 m kw, co umożliwia zaaranżowanie nawet trzech niezależnych sklepów czy biur.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych