Osiedle Amsterdam - nowy projekt od Dom Development

Dom Development rozpoczął sprzedaż II etapu nowej inwestycji. Osiedle Amsterdam powstaje w kameralnej części Targówka Mieszkaniowego na skraju Zacisza, u zbiegu ulic Samarytanka i T. Korzona w bliskiej odległości od stacji metra Trocka, budowanej w ramach II linii metra.

Autor: Housemarket.pl 23 maja 2017 15:15

W II etapie powstanie łącznie 314 lokali w trzech budynkach o wysokości od 4 do 5 pięter. Termin planowanego przekazania gotowych mieszkań to IV kwartał 2018 roku.

Generalnym wykonawcą II etapu inwestycji jest firma Kalter, za projekt architektoniczny odpowiada pracownia mąka.sojka architekci.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Łącznie na terenie Osiedla Amsterdam powstanie ok. 576 lokali.

Na terenie osiedla zaplanowano dziedziniec z niską i wysoką zielenią, wysokimi ,blisko dwumetrowymi, donicami oraz specjalnie zaprojektowanymi stojakami rowerowymi przypominającymi postaci ludzi. Do dyspozycji mieszkańców będzie kilkaset miejsc rowerowych Bramy i furtki wejściowe będą zdobione typografią - napisami „Amsterdam”.

II etap inwestycji Dom Development oferuje 307 przestronnych i funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanej strukturze i powierzchni – od ok. 31,3 mkw. do 117 mkw. oraz 7 lokali usługowych.

Mieszkania zlokalizowane na parterze będą posiadać ogródki z tarasami od strony dziedzińca – w cenie lokalu. Ceny za mkw. kształtują się od 6820 do 8170 zł. Dla mieszkańców Osiedla Amsterdam przewidziano 289 miejsc garażowych. Cena miejsca standardowego to 29 000 zł, a miejsca ze schowkiem – 34 000 – 36 000 zł. W ofercie znajdują się ponadto 23 komórki lokatorskie, zlokalizowane w garażu podziemnym w cenie 10 000 -12 000 zł.

Osiedle Amsterdam to nasza nowa propozycja na warszawskim Targówku. Ta kameralna inwestycja została zaprojektowana z myślą o osobach ceniących nowoczesny design, kreatywność i świeże idee oparte na najlepszych europejskich wzorcach. Zainspirowani wielokulturowym i otwartym na nowe rozwiązania miastem Amsterdam zaproponowaliśmy nowoczesną i jednocześnie subtelną architekturę, która poprzez twórcze detale bawi i tworzy niebanalną estetykę. W nawiązaniu do rowerowej kultury holenderskiej na terenie inwestycji znajdą się udogodnienia dla rowerzystów - liczne stojaki rowerowe. W okolicy osiedla rozbudowywana jest sieć ścieżek rowerowych, a przy pobliskich planowanych stacjach II linii metra powstaną nowoczesne wielostanowiskowe parkingi dla rowerzystów – powiedział Jarosław Szanajca, prezes Dom Development.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych