Osiedle apartamentów Sokołówka II gotowe do zwiedzania

Zakończył się pierwszy etap realizacji projektu Sokołówka II, czyli dwóch siedmiopiętrowych apartamentowców, uzupełniających zabudowę osiedla na zachód od ulicy Zgierskiej w Łodzi, w pobliżu Parku Julianowskiego.

Autor: HouseMarket.pl 19 maja 2017 16:10

Oba budynki, położone w malowniczej dolinie rzeki Sokołówki, są już w stanie surowym zamkniętym. To znaczy, że można je zwiedzać, wizytując mieszkania bezpośrednio na budowie. Termin oddania osiedla do użytku SGI zaplanowało w marcu 2018 roku.

W dwóch kameralnych apartamentowcach, wieńczących kolejny etap budowy osiedla Sokołówka, znajduje się 85 mieszkań. Ich ceny zaczynają się od 4.750 zł/mkw. Są to lokale mieszkalne w różnych metrażach, od 43 do nawet 160 mkw. Można tam kupić mieszkanie 2,3,4 i 5 pokojowe. W podziemnej hali garażowej mieści się ponad 70 miejsc parkingowych. Będą tam również boksy dla rowerów. Całe osiedle jest ogrodzone oraz monitorowane, co zawsze daje mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Na osiedlu jest także plac zabaw oraz portiernia ochrony. Po zakończeniu tego etapu inwestycji powstanie furtka dla całego osiedla, wychodząca bezpośrednio na teren rekreacyjny wokół zbiornika wodnego Sokołówka.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Budynki nawiązują swą architekturą, kolorystyką elewacji i wysokim standardem wykonania do całości osiedla, które tworzy obecnie 6 siedmiopiętrowych domów. Ich prosty w formie, kaskadowy układ wpisuje się w naturalne ukształtowanie terenu, a bliskość zielonych przestrzeni podkreśla wyjątkowy charakter inwestycji. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się teren doliny rzeki Sokołówka, zaś w pobliżu Park Julianowski oraz nieco dalej Las Łagiewnicki. Mieszkańcy mają do dyspozycji zbiornik wodny, ścieżki spacerowe, ławki, mostek będący przejściem do sąsiedniej ul. Liściastej.

Prace budowlane na osiedlu przebiegają zgodnie z założonymi terminami. – Ci, którzy podpisali umowy na zakup mieszkania, jak i nowi klienci zainteresowani nabyciem, mogą już wchodzić na budowę – wyjaśnia Małgorzata Śniegocka-Moterska, dyrektor ds. sprzedaży w Łodzi firmy SGI. - Obecnie prowadzone są tam wyłącznie prace wykończeniowe, jak niektóre izolacje, okładziny, instalacje posadzkowe, montaże grzejników i osprzętu. Wszystkich chętnych do zwiedzania mieszkań na Sokołówce II zapraszamy do naszego biura sprzedaży, chętnie umówimy się na dogodny termin wizyty.

  

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych