Osiedle Aurora. Mieszkania w pobliżu Jasnej Góry

Realizowane przez Gamma Developer Osiedle Aurora to zespół zabudowy wielorodzinnej z usługami w poziomie parteru oraz garażami podziemnymi. Powstał u zbiegu ulic: Łódzkiej i Okulickiego, w najatrakcyjniejszej dzielnicy Częstochowy Parkitka, w pobliżu centrum miasta i Jasnej Góry.

Autor: HouseMarket.pl 02 stycznia 2017 13:54

Budynki zaprojektowane zostały w nowoczesnych technologiach gwarantujących wysokie parametry izolacji cieplnej oraz o wysokim standardzie wykończenia zewnętrznego i przestrzeni wewnętrznej.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zastosowano nowoczesną i energooszczędną instalację wentylacji mechanicznej niskociśnieniowej higrosterowanej, zapewniającą całodobową wymianę powietrza w zależności od poziomu wilgotności wewnątrz pomieszczeń.

Dla inwestorów komercyjnych deweloper zapewnia możliwość nabycia lokali handlowo-usługowych w zaprojektowanej w parterze budynku galerii. Wśród mieszkań przyszli nabywcy znajdą lokale o powierzchni od ok. 40 do ponad 100 mkw. o zróżnicowanych rozkładach, zarówno z wydzielonymi kuchniami jak i aneksami kuchennymi. W obiekcie zaplanowano również dwupoziomowe apartamenty.

Do wszystkich mieszkań zaprojektowano duże balkony lub tarasy, a na ostatniej kondygnacji penthouse’y z dużymi tarasami na dachu budynku. Mieszkania można łączyć i dowolnie aranżować wnętrza. Budynki wyposażone będą w windy od garażu podziemnego po ostatnią kondygnację.

Deweloper zadbał także o przestrzeń rekreacyjną z placykiem zabaw, miejscem wypoczynku i zielenią. Projekt osiedla opracowała firma architektoniczna P.A. FORMA.

Lokalizacja Osiedla Aurora zapewnia bezpośredni dostęp do środków komunikacji miejskiej, jak również infrastruktury społecznej tj. szkół, przychodni, oraz wielu obiektów użyteczności publicznej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych