Osiedle Bacciarellego 54 jeszcze większe

Przybędzie 91 nowych mieszkań we Wrocławiu na Osiedlu Bacciarellego 54. Cały trzeci etap inwestycji jest już w sprzedaży.

Autor: housemarket.pl 26 lutego 2021 10:55

Wrocław uznawany jest za miasto, będące ważnym ośrodkiem biznesowym dla gospodarek międzynarodowych i łączące mniejsze ekonomicznie regiony. Jako jedna z trzech aglomeracji w Polsce, obok Warszawy i Poznania, jest klasyfikowana przez brytyjską organizację GaWC, która bada relacje między światowymi miastami w kontekście globalizacji.[1] Wrocław z roku na rok umacnia w nim swoją pozycję, a atrakcyjny rynek pracy i rozwój możliwości biznesowych przyciągają nowych mieszkańców, co generuje popyt na mieszkania dobrze skomunikowane z każdą częścią miasta. Według raportów sektora mieszkaniowego Wrocław przoduje w Polsce pod względem liczby oddawanych do użytku lokali mieszkalnych. Co więcej, od kilku lat powierzchnia przypadająca na jednego mieszkańca osiąga tutaj najwyższą wartość w skali kraju.

- Wrocławianie ostrożnie i ze spokojem planują inwestycję w nowe lokum. Nadal kluczowym kryterium wyboru pozostaje lokalizacja. To ten czynnik odgrywa największą rolę zarówno w przypadku inwestorów prywatnych, kupujących na własny użytek lub pod wynajem, jak i instytucjonalnych. Osiedle Bacciarellego 54, jakie budujemy na Wielkiej Wyspie, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Wchodzimy właśnie w trzeci już etap tego przedsięwzięcia. Rozpoczynamy sprzedaż 91 lokali w trzech kolejnych budynkach. Z punktu widzenia naszych klientów, Bacciarellego 54 jest osiedlem kompletnym, ponieważ oferuje różnorodne metraże, doskonałą lokalizację, rozległe otoczenie zieleni oraz udogodnienia życia codziennego jak choćby stragan ze świeżymi owocami i warzywami usytuowany w pobliżu osiedla, dyskont, czy park do wyłącznej dyspozycji mieszkańców - mówi Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

280 mieszkań nad Odrą

Wrocławskie osiedle dewelopera Trei Residential usytuowane jest w dzielnicy Śródmieście, przy ul. Bacciarellego 54. Docelowo będzie się składać z 14 budynków. Cała III faza projektu jest już w sprzedaży i zakłada budowę 91 mieszkań. W kwietniu br. mają ruszyć prace konstrukcyjne trzeciego etapu, a czwarta część planu budowy osiedla zakłada powstanie kolejnych 100 mieszkań.

Pierwszy etap tej inwestycji z 62 lokalami został oddany do użytku wiosną 2020 r. Obecnie w gotowych i zamieszkałych już blokach dostępnych jest jeszcze kilka ostatnich wolnych mieszkań. W ramach drugiej fazy, aktualnie w budowie są trzy wille z 27 apartamentami o podwyższonym standardzie. Prace budowlane zostaną zakończone w IV kwartale 2021 r. Atutami Bacciarellego 54 są między innymi kameralna zabudowa i różnorodność lokali, dzięki czemu klienci mogą wybierać wśród mieszkań o metrażu od 29 mkw. poprzez 2, 3 i 4-pokojowe lokale, aż po apartamenty 6-pokojowe i dwupoziomowe liczące powyżej 120 mkw. powierzchni.

- Koncepcja naszego osiedla we Wrocławiu opiera się na zapewnieniu mieszkańcom miejsca komfortowego, spokojnego i cichego wśród zieleni, nad Odrą, ale nadal blisko centrum miasta oraz atrakcji życia kulturalno-społecznego. Udało nam się stworzyć taki projekt, który trafia w gust i spełnia oczekiwania zarówno rodzin, jak i singli, a także inwestorów. Wrocławski rynek mieszkaniowy oceniam jako stabilny i z dużym potencjałem. Mimo pandemii i sytuacji gospodarek krajowych UE wywołanych przez kolejne tzw. lockdowny, nasza inwestycja realizowana jest zgodnie z planem, a zainteresowanie kupnem mieszkania na Bacciarellego 54 utrzymuje się na stałym, wysokim poziomie. To jedna z naszych flagowych nieruchomości, której aż 70 proc. zajmują tereny zielone - podsumowuje Jacek Wesołowski.

Nowe trendy zostaną z nami na dłużej

Liczne badania ankietowe serwisów nieruchomościowych potwierdzają tezę, że potencjalni nabywcy, mimo trwającej nadal pandemii, nie zamierzają rezygnować z zakupu mieszkania. Jednak teraz ich uwagę skupiają osiedla, które oprócz dogodnej lokalizacji, oferują także możliwość bezpośredniego kontaktu z naturą, strefy relaksu, a obowiązkowo balkon lub taras we własnym „M”. Deweloper Trei Residential zadbał także o to, by wszystkie miejsca parkingowe były zlokalizowane w podziemiach budynków mieszkalnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych