Osiedle Bacciarellego 54 na ostatniej prostej

Do sprzedaży trafiło właśnie 98 mieszkań z czwartego etapu osiedla Bacciarellego 54 we Wrocławiu. To już ostatnia faza inwestycji realizowanej przez Trei Real Estate Poland na Wielkiej Wyspie.

Autor: housemarket.pl 06 września 2021 13:59

- W ubiegłym półroczu, w ramach osiedla Bacciarellego 54 sprzedaliśmy blisko 60 mieszkań. Obecnie pierwszy i drugi etap tego projektu jest wyprzedany. Czwarta faza oferuje lokale jedno oraz dwupoziomowe z antresolami. To nasza odpowiedź na pocovidowe trendy. Klienci szukają, pozwalającej złapać oddech, przestrzeni oraz większych możliwości aranżacyjnych, by we własnych mieszkaniach móc wydzielić strefy wypoczynkowe i przeznaczone do pracy - mówi Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.

CZYTAJ TEŻ: OSIEDLE BACCIARELLEGO JESZCZE WIĘKSZE 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Czwarty etap osiedla składać się będzie z sześciu budynków, w tym czterech, trzykondygnacyjnych willi miejskich, w których wysokość pomieszczeń wyniesie nawet do 3,70 m. W mieszkaniach z otwartą antresolą zwiększa się ona do 5,70 m.

W ofercie Bacciarellego 54 są zarówno kawalerki, jak i większe mieszkania, aż po czteropokojowe. W części lokali przy głównych sypialniach zaprojektowano dedykowane łazienki czy garderoby. Przedłużeniem przestrzeni mieszkalnej będą: ogródki o metrażach do 120 mkw., liczące do 14 mkw. balkony lub tarasy o powierzchni wynoszącej nawet 25 mkw. Te ostatnie, zlokalizowane na dachach zaoferują do 40 mkw. przestrzeni relaksu. Autorem projektu osiedla jest wrocławska pracownia architektoniczna Major Architekci.

Naturalnie i smart

Osiedle Bacciarellego 54 asymilować ma z naturą, stąd prosta, biała elewacja oraz wykończone naturalnym drewnem ściany budynków. 70 proc. powierzchni stanowią tereny zielone, a centralnym punktem inwestycji jest prywatny park, obsadzony roślinami o wysokim współczynniku pochłaniania dwutlenku węgla. Mieszkańcy będą mogli także prowadzić własne uprawy w osiedlowym ogrodzie warzywnym.

W odpowiedzi na potrzeby klientów Trei oferuje również możliwość rozbudowy systemu smart home, który pozwala obniżyć koszty utrzymania mieszkania. Według badania Somfy Polska już 40 proc. Polaków wykorzystuje urządzenia uważane za elementy inteligentnego domu. Wśród najbardziej upragnionych rozwiązań wskazują systemy sterowania oświetleniem i ogrzewaniem.

Start budowy czwartego etapu osiedla zaplanowany jest na I kwartał przyszłego roku. Zgodnie z harmonogramem inwestycja zostanie ukończona w IV kwartale 2023 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych