Osiedle Bartąg rodzinnym zakątkiem

Realizowane przez Arbet Investment Group Osiedle Bartąg położone jest na płaskowyżu, z widokami na rzekę Łynę i okoliczne lasy. Ruszyła sprzedaż w budynku B9. W ofercie jest 45 mieszkań o powierzchni od 39 mkw. do 60 mkw. Nowością są lokale trzypokojowe o metrażu 49 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 04 listopada 2016 14:54

Osiedle Bartąg powstaje w olsztyńskiej dzielnicy Jaroty - Południe, cieszącej się powodzeniem, zwłaszcza wśród ludzi młodych. Położone jest na płaskowyżu z widokami na rzekę Łynę i okoliczne lasy.

Obszar inwestycji obejmuje prawie 4 ha, na których powstanie 10 budynków o zróżnicowanej liczbie mieszkań i wysokości - od trzech do pięciu kondygnacji nadziemnych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wszystkie budynki wyposażone zostaną w windy. W cenie mieszkania zagwarantowany jest dostęp do miejsc parkingowych w wydzielonych dla mieszkańców strefach parkowania, a dla bardziej wymagających - indywidualne garaże w podpiwniczeniach budynków. Deweloper zaplanował również place zabaw dla dzieci w różnym wieku.

Lokalizacja na obrzeżach Olsztyna to niewątpliwy atut dla entuzjastów rowerowych wycieczek lub uprawiających jogging. Latem na swoje plaże zaprasza jezioro Bartąg, oddalone od osiedla o zaledwie 10 minut pieszej wędrówki. Zimą atrakcje gwarantuje stok narciarski Kartasiówka w pobliskiej Rusi.

Przekazanie lokali w budynku B8 zaplanowano na styczeń 2017 r., a w budynku B5 na czerwiec 2017 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych