Osiedle Bielana. Drugi budynek do wzięcia

Osiedle Bielana, które wkrótce powstanie w Opolu to kolejna mieszkaniowa inwestycja Rembudu. Deweloper oferuje 128 mieszkań rozlokowanych w dwóch czterokondygnacyjnych budynkach dwuklapkowych. Ruszyła sprzedaż drugiego z nich.

Autor: HouseMarket.pl 30 grudnia 2016 12:08

Inwestycja posiada mieszkania o wysokim standardzie. Za projekt odpowiada opolskie biuro Architop. Osiedle wyróżniają duże antresole, balkony i przynależne do lokali mieszkalnych ogródki oraz piwnice.

Inwestycję wzbogacono o niezależne zespoły parkingowe. Pod każdym budynkiem przewidziano sporej wielkości garaż podziemny. Ponadto projekt przewiduje standardowe parkingi zewnętrzne. Całość zostanie ogrodzona, a na posesji znajdzie się plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. W każdym budynku osiedla jest winda, która obsługuje budynek od piwnicy aż po ostatnią kondygnację.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wszystkie mieszkania są więc dostępne zarówno dla osób niepełnosprawnych, starszych, jak i matek z wózkami. Jest to bardzo ważny argument użytkowy, ponieważ w tego typu budynkach nie jest to wymagane.

Klient ma możliwość zaplanowania układu mieszkania. Z każdym nabywcą deweloper spotyka się na etapie budowy i indywidualnie ustala zmiany w lokalu mieszkalnym. Jeżeli nie przekraczają zakresu robót zgodnych z dokumentacją techniczną – przyszły właściciel nie ponosi dodatkowych kosztów.

W ofercie jest również opcja łączenia lokali mieszkalnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu można wybudować lokale o powierzchni np. 110 mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych