Osiedle Botanik IV w Lublinie ma już wykonawcę

Interbud-Lublin startuje z rozbudową osiedla Botanik w Lublinie. Na plac budowy czwartego etapu inwestycji wejdzie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Budmat.

Autor: HouseMarket.pl 22 czerwca 2017 15:58

Interbud-Construction, spółka celowa Interbudu Lublin, podpisała już umowę o generalne wykonawstwo projektu z Przedsiębiorstwem Wielobranżowym Budmat Sp. Jawna Tadeusz Rozmus, Józef Małysz, które zajmie się kompleksową budową w standardzie deweloperskim.
 
Osiedle Botanik IV to zespół trzech pięciokondygnacyjnych, mieszkalnych budynków B1, B2 i B3, posadowionych na wspólnej płycie garażu podziemnego. Położony będzie przy ul. Kasztelańskiej w Lublinie, na działkach przylegających do oddanej w 2013 roku do użytku inwestycji przy ul. Relaksowej 12.

W bliskim sąsiedztwie osiedla znajduje się Ogród Botaniczny oraz wiele terenów sprzyjających aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Bliski dojazd do obwodnicy Lublina ułatwia wyjazd z miasta oraz komunikację z innymi dzielnicami. Budynki wyróżnia niestandardowa, ciekawa architektura.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W całym zespole mieszkaniowym będzie 75 mieszkań o powierzchni od 38 mkw. do 61 mkw. Garaże z miejscami postojowymi oraz komórki lokatorskie znajdują się na kondygnacji podziemnej. W każdym budynku przewidziana jest winda z przystankami od poziomu garażu do ostatniej kondygnacji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych