Osiedle Bursztynowe tuż przed rozpoczęciem budowy

Spółka Bursztynowe rozpoczęła w styczniu 2017 r. przedsprzedaż mieszkań trzeciego etapu Osiedla Bursztynowego w Kołobrzegu. Inwestycja powstanie u zbiegu ulicy Bałtyckiej i Rybackiej. Deweloper planuje rozpoczęcie budowy w kwietniu 2017 r.

Autor: HouseMarket.pl 04 kwietnia 2017 13:03

W marcu deweloper rozpoczął rozbiórkę obiektów magazynowych, które znajdowały się na działce, na której ma powstać Osiedle Bursztynowe III.

Inwestycja docelowo będzie składała się z trzech segmentów: A1, A2 i B. Obecnie przedsprzedaż obejmuje segmenty A1 i A2. Oferta zawiera mieszkania w przedziale od 26 mkw. do 82 mkw. oraz trzy lokale usługowe o powierzchniach 198 mkw., 174 mkw. oraz 82 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Budynek będzie posiadał pięć kondygnacji nadziemnych. W podziemnej znajdzie się garaż z miejscami parkingowymi dla samochodów osobowych oraz komórki lokatorskie.

Układ budynku pozwoli na utworzenie dużego dziedzińca wewnętrznego, dostępnego jedynie dla mieszkańców. Lokale usługowe dostępne bezpośrednio od ulicy Bałtyckiej i Rybackiej zostały zaprojektowane jedynie na parterze budynku. Mieszkania zlokalizowane na parterze, będą miały dostęp do własnych ogródków. Każdy z segmentów wyposażony zostanie w cichobieżną windę, zjeżdżającą do poziomu hali garażowej.

Planowane rozpoczęcie budowy to kwiecień 2017 r., a jej zakończenie - sierpień 2018 r.

Inwestor proponuje korzystne warunki finansowania w postaci systemu płatności 10/90, który oznacza, że klient przy podpisaniu umowy deweloperskiej wpłaca jedynie 10 proc. wartości mieszkania, a pozostałe 90 proc. wartości po zakończeniu budowy.

Wyjątkowość położenia Osiedla Bursztynowego podkreśla z jednej strony bliskość morza (tylko 800m od piaszczystej plaży) i zabytkowego parku nadmorskiego, z drugiej strony zaś łatwy dostęp do centrum miasta i jego najważniejszych instytucji. W najbliższej okolicy znajdują się zabytkowy port jachtowy Marina Solna i port rybacki, źródło solankowe, kompleks sportowy z basenem, stadion miejski, szkoły, szpital.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych