Osiedle Cybińska - mieszkania w towarzystwie przyrody

Osiedle Cybińska to najnowszy projekt dewelopera Agrobex na terenie powiatu poznańskiego. Nazwę inwestycji deweloper zaczerpnął od nazwy ulicy, ale także pobliskiej rzeki Cybina, która płynie malowniczą doliną przez Swarzędz.

Autor: housemarket.pl 28 marca 2022 15:28

Od wielu lat Swarzędz traktowany jest jako sypialnia Poznania, jako miejsce, gdzie żyje się komfortowo i spokojnie. Poza pełną infrastrukturą, sprawną komunikacją miejską i podmiejską, nowych mieszkańców przyciąga także okoliczna przyroda, a w tym urokliwa Doliny Cybiny.

Tereny te są w części obszarem Natura 2000, czyli objęte programem, którego celem jest zachowanie określonych typów siedlisk przyrodniczych oraz gatunków, które uważane są za cenne i zagrożone w skali całej Europy. To podnosi walory okolicy i daje gwarancję sąsiedztwa unikatowej przyrody.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: AGROBEX DOCENIA FOTOWOLTAIKĘ 

Tymi walorami z pewnością będą się cieszyć mieszkańcy inwestycji spółki Agrobex. W północnej części Swarzędza powstaną trzy, czterokondygnacyjne budynki wielorodzinne. Dwa są już w budowie - łącznie 107 mieszkań o powierzchni od 31,31 do 65,87 mkw. Do dyspozycji przyszłych klientów będą kawalerki oraz lokale 2- i 3- pokojowe, z tarasami lub balkonami. Dla jeszcze większego komfortu w budynkach znajdować się będą windy i komórki lokatorskie, a panele fotowoltaiczne pozwolą m.in. na oświetlanie klatki schodowej.

Komfort, bezpieczeństwo oraz szereg udogodnień. Tak wyglądają nasze wszystkie inwestycje, tak będzie również w Swarzędzu. Dodatkowo powstanie specjalna przestrzeń, która stanie się miejscem spotkań wszystkich mieszkańców, a dla najmłodszych przygotujemy nowoczesny i przestronny plac zabaw - informuje Lucyna Jarczyńska dyrektor ds. sprzedaży i marketingu spółki Agrobex.

Do dyspozycji zmotoryzowanych będą garaże oraz miejsca postojowe. Dla amatorów rowerów powstanie obszerna wiata rowerowa oraz dodatkowe stojaki na terenie osiedla. Uzupełnieniem oferty są lokale handlowo - usługowe zaprojektowane na parterze budynku.

Planowane zakończenie pierwszego etapu, dwóch budynków, to koniec I kwartału 2023 roku. Ceny rozpoczynają się od 6400 zł brutto za mkw.

Osiedle Cybińska to lokalizacja gwarantująca spokój i aktywny wypoczynek. Spacery wśród zieleni umożliwiają tereny wokół Jeziora Swarzędzkiego oraz wspomniana dolina rzeki Cybina. Dużym atutem lokalizacji osiedla jest komunikacja z pozostałymi częściami miasta i gminy Swarzędz oraz z Poznaniem. Zapewniają to liczne drogi dojazdowe oraz sprawnie działająca komunikacja miejska i podmiejska. Przyszli mieszkańcy mogą liczyć również na bliskość szkoły, żłobka i przedszkola, dobre zaplecze usługowo-handlowe oraz obiekty sportowe, kulturalne i ośrodki zdrowia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych