Osiedle Cybińska w Swarzędzu. To nowy projekt Agrobexu

Spółka Agrobex wprowadziła do sprzedaży kolejny projekt mieszkaniowy. Na terenie Swarzędza powstanie nowoczesne osiedle Cybińska składające się z trzech budynków wielorodzinnych.

Autor: housemarket.pl 24 października 2021 11:11

  • Agrobex realizuje inwestycję w Swarzędzu. 
  • W ramach I etapu projektu Osiedle Cybińska powstanie 107 mieszkań.
  • Planowane zakończenie pierwszego etapu to koniec I kwartału 2023 roku.

Firma Agrobex przez ponad 30 lat działalności spółka zrealizowała już ponad 40 inwestycji mieszkaniowych. Wśród niedawno zakończonych realizacji na terenie Poznania warto wymienić Wilczak 20 czy osiedle Nowe Żegrze. W realizacji są podpoznańskie inwestycje Kleszczewo Park oraz Osiedle Radosna w Zalasewie.

W lipcu bieżącego roku Agrobex wprowadził do sprzedaży kolejny projekt – Osiedle Cybińska w podpoznańskim Swarzędzu. Powstaną trzy, czterokondygnacyjne budynki wielorodzinne.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: AGROBEX DOCENIA FOTOWOLTAIKĘ 

W ramach I etapu inwestycji, czyli jednego budynku, przygotowano 107 mieszkań o powierzchni od 31,31 do 65,87 mkw. Do dyspozycji przyszłych klientów będą zarówno kawalerki jak i lokale 2- i 3- pokojowe. Nie zabraknie także tarasów, balkonów, wind oraz komórek lokatorskich.

- Na terenie osiedla powstanie zielona przestrzeń będącą miejscem spotkań wraz z nowoczesnym i bezpiecznym placem zabaw dla dzieci. Zamontujemy również panele fotowoltaiczne, które pozwolą zaspokoić zapotrzebowanie na prąd, na przykład w klatkach schodowych czy przy oświetleniu terenów zielonych – zdradza Lucyna Jarczyńska dyrektor ds. sprzedaży i marketingu spółki Agrobex.

Do dyspozycji zmotoryzowanych będą garaże oraz miejsca postojowe. Dla amatorów rowerów powstanie obszerna wiata rowerowa oraz dodatkowe stojaki na terenie osiedla. Uzupełnieniem oferty są lokale handlowo - usługowe zaprojektowane na parterze budynku. Budowa już trwa, a planowane zakończenie pierwszego etapu to koniec I kwartału 2023 roku. Ceny rozpoczynają się od 6400 zł brutto za mkw.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych