Osiedle Cytrusowe się rozrasta

Euro Styl wprowadził do oferty Osiedla Cytrusowego cztery ostatnie budynki - A12, A13, B16 i B17. Znajdują się w nich 92 mieszkania o zróżnicowanych metrażach liczących od 35 do 54 mkw. Wszystkie kwalifikują się do programu MdM.

Autor: HouseMarket.pl 17 listopada 2016 10:21

Osiedle Cytrusowe to przedsięwzięcie mieszkaniowe powstające w prężnie rozwijającym się rejonie Gdańska Południe, konkretnie w Kowalach, tuż obok dobrze znanego osiedla Nowy Horyzont. Inwestycję utworzą kameralne, trzypiętrowe budynki o przyjaznej architekturze, dla których zaprojektowano ciekawe elewacje w świeżych, cytrusowych kolorach.

W ofercie znajdują się dwupokojowe i trzypokojowe  mieszkania o powierzchniach liczących od 36 mkw. do 55 mkw. Do wszystkich lokali parterowych należą zielone ogródki, zaś do tych zlokalizowanych na piętrach – wygodne balkony.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W dwóch budynkach znajdujących się na osiedlu przy ul. Zeusa przewidziano także kilka lokali usługowych. W jednym z nich funkcjonują sale do gry w squasha, w pozostałych m.in. sklep spożywczy i cukiernia. W południowej części osiedla zaprojektowano duży, komfortowy i bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Termin realizacji budynków A12, A13 zaplanowano na trzeci kwartał 2017 r., a tych o numerach B16 i B17  na czwarty kwartał 2017 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych