Osiedle Dekada powstaje w otulinie Kampinosu

Realizowane przez Profbud Osiedle Dekada to miejsce ukryte pośród drzew, ostatni skrawek zurbanizowanej przestrzeni wysunięty głęboko w otulinę Kampinosu. W inwestycji znajdzie się 81 mieszkań o powierzchni od 40 do 130 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 26 września 2016 15:00

Osiedle Dekada przy ul. Radiowej w Warszawie tworzy pięć budynków posadowionych na dwóch oddzielnych garażach podziemnych. Na pierwszy zespół składają się dwa domy trzykondygnacyjne. Wzdłuż wschodniej granicy działki usytuowano kolejne trzy o wysokości czterech i pięciu kondygnacji.

 Z tarasami i ogrodami zimowymi

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W inwestycji znajdzie się 81 mieszkań o powierzchni od 40 do 130 mkw., w tym: cztery pięciopokojowe, 24 czteropokojowe, 36 trzypokojowych i 17 dwupokojowych. W części mieszkań z tarasami na budynkach C, D, E oraz A i B na ostatniej kondygnacji, kupionych do końca 2016 r. wykonana zostanie klimatyzacja z jednostką w pokoju dziennym. Do tych kupionych po grudniu 2016 r. zostanie doprowadzona instalacja klimatyzacji z możliwością indywidualnego podłączenia.

W niektórych lokalach powyżej 65 mkw. zaprojektowano łazienkę i wc osobno. Mieszkania usytuowane na parterze będą mieć ogródki lokatorskie. W zespole, na który składają się budynki C, D i E, na kondygnacjach wyższych zaprojektowano efektowne, wielopłaszczyznowe przeszklenia z elementami ogrodu zimowego, otwierające przestrzeń mieszkania na duże słoneczne tarasy o powierzchni od 16 do 57 mkw. Na pozostałych dwóch budynkach A i B przy mieszkaniach najwyższej kondygnacji zaprojektowano tarasy.

 Zurbanizowany skrawek w otulinie Kampinosu

Osiedle Dekada to miejsce ukryte pośród drzew, ostatni skrawek zurbanizowanej przestrzeni wysunięty głęboko w otulinę Kampinosu. Profbud, tworząc nowe miejsce dla mieszkańców Bemowa, postawił na rewitalizację tego zakątka w sąsiedztwie ronda im. Pułkownika Bernarda Adameckiego.

Teren osiedla zostanie ogrodzony wraz z budynkami Wspólnoty Mieszkaniowej „Radiowa 21”. Dekada ma być chroniona i monitorowana. Deweloper zapewni plac zabaw, drogi wewnętrzne i ścieżki piesze na terenie wspólnym ze Wspólnotą Mieszkaniową „Radiowa”.

W inwestycji znajdzie się również patio wyposażone w ciągi piesze, lampy, roślinność niską oraz miejsca przeznaczone do odpoczynku. Profbud planuje zakończyć inwestycję w czwartym kwartale 2017 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych