Osiedle Duet powstaje na Zielonej Białołęce

Realizowane przez Spółdzielnię Budowlano Mieszkaniową Wardom Osiedle Duet to nowoczesny kompleks budynków wielorodzinnych, zlokalizowanych na warszawskiej Zielonej Białołęce, w rejonie ul. Głębockiej, u zbiegu ul. Podwójnej i Magicznej.

Autor: HouseMarket.pl 11 października 2016 14:27

W pierwszym etapie inwestycji powstaną dwa pięciokondygnacyjne budynki, które pomieszczą 82 mieszkania o powierzchni od 31 mkw. do 59 mkw. W ofercie są lokale dwupokojowe i trzypokojowe. Na osiedlu zaplanowano 23 komórki lokatorskie i 83 miejsca postojowe usytuowane w parterach  budynków.

Inwestycja realizowana jest na gruncie będącym własnością spółdzielni. Ceny mieszkań w Osiedlu Duet dopasowane są do potrzeb osób kupujących swoje pierwsze mieszkanie z dopłatą programu MdM. Planowany termin zakończenia budowy pierwszego etapu to grudzień 2017 r.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Usytuowanie osiedla zapewnia dobry dojazd do metra i centrum Warszawy. Tuż przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy (linie: E-9, E-7, 120, 527, 732).

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji zlokalizowane jest centrum handlowe Czerwona Torebka, a nieco dalej – C.H. Atrium Targówek z  Multikinem oraz P.H. Targówek, IKEA i M1.

W promieniu 200 m od osiedla znajduje się państwowa szkoła podstawowa z oddziałami przedszkolnymi, przy której realizowana jest filia Białołęckiego Ośrodka Kultury, a w 2016 r. planowana jest budowa przedszkola z oddziałami żłobka przy ul. Jesiennych Liści.

W podobnej odległości znajduje się Magiczny Park, w którym na powierzchni 2,7 ha, w otoczeniu zieleni, znajdą się m.in. plac zabaw, skatepark, siłownia plenerowa, wielofunkcyjne boisko oraz zakątek edukacyjny zaprojektowany we współpracy z Państwowym Muzeum Etnograficznym, a w okresie letnim odbywają się seanse filmowe.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych