Osiedle Dzikiej Kaczki wprowadzi elegancję na Białołękę

Elmis Dewelopment realizuje osiedle Dzikiej Kaczki na warszawskiej Białołęce. Biało - szara elewacja zdobiona szarym klinkierem wskazuje na nowoczesność i elegancję tego projektu.

Autor: HouseMarket.pl 30 marca 2017 14:23

W ramach inwestycji powstanie budynek wielorodzinny z garażem w parterze. Na czterech kondygnacjach mieszkalnych znajdą się 20 lokali o powierzchni użytkowej od 42,60 mkw. do 55,69 mkw.

Budynek wykonany będzie z najnowszych materiałów w technologii szkieletowej monolitycznej. Dobra lokalizacja oraz dopracowana w szczegółach architektura zapewni najlepsze wykorzystanie przestrzeni przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów funkcjonalnych. Biało - szara elewacja zdobiona szarym klinkierem wskazuje na nowoczesność i elegancję tego projektu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycja zlokalizowana  jest w Białołęce, jednej z najdynamiczniej rozwijającej się dzielnicy Warszawy, w jej części mieszkaniowej o zabudowie wielorodzinnej i willowej oraz dużych obszarach zieleni.

W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe oraz trakty spacerowe. Dodatkowym atutem jest bliskość galerii handlowych, obiektów rekreacyjnych i sportowych, przedszkoli oraz szkół powoduje.

Trasa Mostu Północnego, linie tramwajowe i autobusowe z Tarchomina do metra oraz innych dzielnic Warszawy rozwiązały problemy transportu w dzielnicy Białołęka, co sprawia, że staje się ona bardzo atrakcyjnym miejscem do zamieszkania.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych