Osiedle Dzwonków. Bliźniaki w unikalnym wydaniu

Immobart realizuje nietypową inwestycję w Nowej Woli pod Warszawą. Oprócz domów wolnostojących, na Osiedlu Dzwonków znajdą się bliźniaki duwlokalowe, odseparowane od siebie o 2 metry.

Autor: HouseMarket.pl 08 marca 2017 10:03

Osiedle Dzwonków obejmować będzie 20 budynków dwulokalowych (40 lokali mieszkalnych) w zabudowie bliźniaczej oraz osiem budynków wolnostojących. Projektowane obiekty będą miały jednolity charakter. Ceny domów zaczynają się od 415 tys. zł. 

Osiedle powstanie w czterech etapach. W każdym z nich wybudowane zostanie 5 budynków dwulokalowych (10 lokali mieszkalnych) oraz 2 budynki wolnostojące. Lokale mieszkalne pomimo zabudowy bliźniaczej, odseparowane będą od siebie o ponad 2 metry.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Mieszkania mają powierzchnię użytkową 75 mkw. Powierzchnię użytkową mieszkania stanowi parter i piętro pełnej wysokości (parter - salon z aneksem kuchennym, łazienka z toaletą, wiatrołap, druga kondygnacja - dwie sypialnie, łazienka, korytarz). Do każdego lokalu przynależy: ogródek do wyłącznego korzystania w cenie lokalu (ogródki około 90-metrowe), dwa miejsca parkingowe i poddasze do własnej adaptacji (metraż poddasza nie jest wliczony do powierzchni użytkowej lokalu).

Domy wolnostojące mają powierzchnię użytkową ok. 93 mkw. (parter - salon z aneksem kuchennym, łazienka z toaletą, wiatrołap, druga kondygnacja - dwie sypialnie łazienka, korytarz, poddasze - otwarta przestrzeń). Na wydzielonym gruncie urządzone będą ogródki o powierzchni około 90 metrów lub 200 metrów oraz dwa miejsca parkingowe.

Koncepcja zagospodarowania całego osiedla została zaaranżowana w sposób eliminujący powierzchnię wspólną, co pozwala na dodatkowe oszczędności.

Zakończenie budowy pierwszego etapu Osiedla Dzwonków zaplanowano na drugi kwartał 2017 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych