Osiedle Dzwonków. Przytulne mieszkania z ogródkiem

Immobart przystąpił do realizacji Osiedla Dzwonków w Nowej Woli. To oferta przytulnych mieszkań wraz z przydomowymi ogródkami i miejscami parkingowymi. Całe osiedle obejmować będzie 20 budynków dwulokalowych, czyli 40 mieszkań w zabudowie bliźniaczej oraz osiem budynków wolnostojących.

Autor: HouseMarket.pl 21 grudnia 2016 12:47

Projektowane obiekty będą miały jednolity charakter. Osiedle powstanie w czterech następujących etapach. Pierwszy obejmie pięć budynków dwulokalowych mieszczących 10 lokali mieszkalnych oraz dwa wolnostojące. W drugim etapie przewidziano pięć kolejnych obiektów dwulokalowych (10 lokali mieszkalnych) oraz kolejne dwa wolnostojące. Mieszkania, pomimo zabudowy bliźniaczej, odseparowane będą od siebie o ponad dwa metry. Dzięki temu lokale mieszkalne uzyskują cechy domu wolnostojącego i tym samym są jego doskonałą alternatywą.

Mieszkania mają powierzchnię użytkową 75 mkw. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, łazienka z toaletą i wiatrołap, a na piętrze - dwie sypialnie, łazienka i korytarz. Do każdego lokalu należy około 90-metrowy ogródek i dwa miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania w cenie lokalu. Poddasze przeznaczone jest do własnej adaptacji. Jego metraż nie jest wliczony do powierzchni użytkowej lokalu zaś adaptacja wnętrz i dobudowanie schodów na poddasze należy do decyzji klienta.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Domy wolnostojące mają powierzchnię użytkową 93 mkw. Na parterze zaplanowano salon z aneksem kuchennym, łazienkę z toaletą i wiatrołap. Drugą kondygnację wypełniają: dwie sypialnie, łazienka i korytarz. Poddasze to otwarta przestrzeń. Na wydzielonym gruncie urządzone będą ogródki o wielkości około 90 mkw. lub 200 mkw.

Koncepcja zagospodarowania całego osiedla została zaaranżowana w sposób eliminujący powierzchnię wspólną, co daje klientowi oszczędność kosztów wynikającą, z braku konieczności ponoszenia nakładów na ich utrzymanie.

Wyselekcjonowane mieszkania pod względem metrażu i standardu objęte są programem Mieszkania dla Młodych. Termin zakończenia realizacji pierwszego etapu inwestycji to drugi kwartał 2017 r., a drugiego – czwarty kwartał 2017 r.

Miejscowość Nowa Wola położona jest na południe od centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie dzielnicy Ursynów. Nowi mieszkańcy Nowej Woli, oprócz dogodnego położenia, będą mieli do dyspozycji bogatą infrastrukturę handlowo-usługową. W sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola oraz liczne centra handlowe. W sąsiedniej miejscowości Mysiadło powstała w ramach Centrum Edukacji i Sportu najnowocześniejsza w kraju szkoła podstawowa i gimnazjum.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych