Osiedle Espresso ma powodzenie

Ronson Development sprzedał już ponad jedną trzecią ze 146 mieszkań dostępnych w czwartym i zarazem ostatnim etapie osiedla Espresso na warszawskiej Woli.

Autor: HouseMarket.pl 27 października 2016 15:26

W ofercie wciąż dostępny jest szeroki wybór lokali, od kawalerek po mieszkania pięciopokojowe. Wybrane mieszkania można obecnie kupić z rabatem sięgającym nawet 30 tys. zł.

- Klienci coraz częściej poszukują funkcjonalnych i zróżnicowanych architektonicznie osiedli, które mają służyć nie tylko jako miejsce do mieszkania, ale także spełniać rolę platformy do spędzania wolnego czasu. Espresso jest odpowiedzią na ten trend, gdyż oferuje atrakcyjny pakiet benefitów obejmujący plenerową siłownię, darmowe wifi w częściach wspólnych inwestycji, a także dostęp do przestrzeni integracyjnej Espresso Club. To miejsce, które ma sprzyjać sąsiedzkiej integracji i jednocześnie zwiększać komfort codziennego życia – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Mieszkania w projekcie Espresso charakteryzują się ustawnością przestrzeni z rozkładem i ceną dopasowaną do możliwości finansowych klienta. Przykładowo na osiedlu dostępne są trzypokojowe mieszkania o powierzchni od 50 mkw., a ceny popularnych mieszkań dwupokojowych zaczynają się już od 290 tys. zł.

Odwiedzając osiedle, klienci mają możliwość zapoznania się ze standardem i wykończeniem mieszkań w już zrealizowanych etapach projektu. Budowa Espresso IV ruszyła w kwietniu 2016 r., a jej zakończenie planowane jest na pierwszy kwartał 2018 r. Obecnie w sprzedaży znajdują się również mieszkania z trzeciego etapu inwestycji, którego zakończenie planowane jest na czwarty kwartał 2016 r.

Osiedle Espresso położone jest przy ul. Jana Kazimierza na Woli w pobliżu parków Moczydło, Sowińskiego i Szymańskiego oraz centrów handlowych i rozrywkowych Fort Wola i Wola Park. W bliskiej odległości od tej części Woli dynamicznie rozwija się nowoczesne centrum biurowe stolicy.

 Ronson rozwija infrastrukturę w okolicy osiedla Espresso

 Ronson Development w porozumieniu z Zarządem Dróg Miejskich w Warszawie zaangażował się w przebudowę skrzyżowania ulicy Hubalczyków z ul. Jana Kazimierza. W wyniku prac powstanie nowa jezdnia, chodniki, ścieżka rowerowa i około 30 miejsc postojowych. – Celem naszych działań na rzecz rozwoju lokalnej infrastruktury jest przede wszystkim wygoda przyszłych mieszkańców naszego osiedla, ale także zaangażowanie w rozwój lokalnego otoczenia – dodaje Andrzej Gutowski.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych