Osiedle Espresso rozdaje ostatnie klucze

To ostatni moment na zakup mieszkania w sztandarowej inwestycji Ronson Development na warszawskiej Woli. Deweloper ma do sprzedania ostatnie 24 mieszkania w ramach czwartego etapu osiedla Espresso.

Autor: HouseMarket.pl 19 czerwca 2017 12:57

Poza trzema kawalerkami w ofercie dostępne są jeszcze mieszkania 3-5 pokojowe w metrażach od 70 do 111 mkw. Ceny zaczynają się od 6,7 tys. zł za mkw.

– To już ostatnia szansa na zakup mieszkania w jednej z naszych najbardziej popularnych inwestycji. Jej powodzenie to niewątpliwie zasługa dogodnej lokalizacji. Espresso znajduje się na warszawskiej Woli i jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum i resztą miasta. Do dyspozycji mieszkańców jest ponadto szereg udogodnień, takich jak osiedlowa Strefa Malucha, siłownia czy – już niebawem – Espresso Club, gdzie skończymy prace wykończeniowe za mniej więcej dwa miesiące. Espresso Club to integracyjna przestrzeń zainspirowana motywami klimatycznego, angielskiego pubu ze stołem bilardowym do dyspozycji mieszkańców – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle Espresso to zespół budynków przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli. Jego budowa została podzielona na cztery etapy. Trzy pierwsze, obejmujące łącznie 490 mieszkań, zostały już ukończone i w całości sprzedane. W ramach Espresso IV powstaje 135 mieszkań i 11 lokali komercyjnych. Ponad 80 proc. z nich zostało już sprzedanych. Aktualnie w ofercie znajdują się już tylko 24 mieszkania, w tym trzy kawalerki o powierzchni do 36 mkw. oraz mieszkania 3-5 pokojowe w metrażach od 70 do 111 mkw. Budowa Espresso IV ruszyła w kwietniu 2016 r., a jej zakończenie planowane jest na I kwartał 2018 r.

Osiedle Espresso położone jest w pobliżu przystanków autobusowych i tramwajowych, co pozwala na sprawny i szybki dojazd do centrum stolicy. W odległości ok. 10 minut od inwestycji znajduje się również stacja metra Rondo Daszyńskiego, a także budowana właśnie stacja metra Płocka. Lokalizacja umożliwia ponadto łatwy dojazd do dróg ekspresowych S7 i S8. W okolicy znajdują się parki Moczydło, Sowińskiego i Szymańskiego oraz centra handlowa i rozrywkowe Fort Wola i Wola Park.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych