Osiedle Europejskie powiększy mieszkaniowe zasoby Gorzowa

Na Osiedlu Europejskim w Gorzowie firma Budnex rozpoczęła realizację kolejnego etapu swojej inwestycji. W nowym budynku przy ul. Londyńskiej 9 powstanie 286 mieszkań. Pierwsze 96 lokali przekazanych zostanie klientom w grudniu 2018 r., dzięki czemu inwestycja będzie dostępna w ramach programu MdM.

Autor: HouseMarket.pl 12 czerwca 2017 13:12

Nowy budynek położony będzie przy Placu Centralnym na Osiedlu Europejskim i zamknie jedną z jego pierzei. Docelowo podobna zabudowa powstanie wokół całego placu. Realizowany obecnie budynek ma pięć pięter i pięć klatek. Architektonicznie będzie się też odróżniał od pozostałych realizacji dewelopera w tym miejscu - W budynku zabraknie charakterystycznych dla naszych inwestycji narożnych balkonów. W to miejsce oferujemy klientom balkony i loggie o powierzchni od 6,5 do 13,5 mkw. Na ostatnim piętrze zaprojektowaliśmy natomiast przestronne tarasy, których metraż wynosi blisko 15 mkw. – mówi Monika Golec z firmy Budnex. – Na początek do sprzedaży wprowadziliśmy lokale w pierwszych dwóch klatkach. Będą one dostępne w ramach programu MdM. W miarę sprzedaży mieszkań systematycznie będziemy poszerzać ofertę o kolejne klatki – dodaje. W realizowanym budynku deweloper oferuje lokale o powierzchni od 36 do blisko 58 mkw. Warto podkreślić, że będą to najprawdopodobniej ostatnie mieszkania dostępne w MdM w tej lokalizacji. Tradycyjnie już w przypadku firmy Budnex klienci mają możliwość łączenia mieszkań w większe, dzięki czemu można stworzyć sobie wymarzone M o powierzchni od 75 mkw. do przeszło 115 mkw. W każdej klatce będzie winda, a w części podziemnej znajdą się garaże i komórki lokatorskie. Dodatkowo komórki lokatorskie znajdą się również na półpiętrach.

Od strony zachodniej realizowanego etapu, wzdłuż całego budynku znajduje się obszar zaprojektowany jako teren zielony. Będzie stanowił on naturalny łącznik z Placem Centralny osiedla, a jednocześnie wyznaczy zieloną oś, przebiegającą przez cały kompleks mieszkaniowy. Zieleń, która tu docelowo powstanie, naturalnie wyznaczy drogę ku Rezerwatowi Przyrody "Gorzowskie Murawy", oraz terenom przeznaczonym pod sport i rekreację.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Warto przypomnieć, że deweloper równolegle w Gorzowie realizuje inny projekt wielorodzinny zlokalizowany w dzielnicy Górczyn. Przy Placu Jana Pawła II powstają dwa budynki wielorodzinne, w których zaprojektowano blisko 230 mieszkań. Tam jednak liczba mieszkań w najmniejszych metrażach jest już niewielka.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych