Osiedle Europejskie stawia na Kopenhagę

Kopenhaga, jedenasty etap Osiedla Europejskiego otrzymał pozwolenie na użytkowanie budynków: B i C. Kolejny – blok A zostanie oddany w drugim kwartale 2017 r. Inwestycję od ponad 14 lat buduje na krakowskim Ruczaju firma Novo Maar.

Autor: HouseMarket.pl 02 stycznia 2017 10:16

Preferencyjne położenie osiedla zapewnia zarówno bliskość terenów zielonych, jak i doskonałą komunikację z centrum miasta.

Kolejny, XI etap Osiedla Europejskiego inspirowany jest skandynawskimi trendami. Podkreśla to unikalny charakter inwestycji oraz jej główne wartości: funkcjonalność apartamentów, innowacyjność i bezpieczeństwo. Inwestor - firma Novo Maar od lat konsekwentnie oddaje kolejne etapy projektu, obecnie licząc już ponad 5 tys. mieszkańców.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W etapie Kopenhaga ceny zaczynają się już od 5830 zł za mkw. W ofercie są na przykład mieszkania czteropokojowe w metrażu 62 mkw. lub trzypokojowe o wielkości 53 mkw. Większość jest wyposażona w balkony, loggie, tarasy lub ogródki.

Mieszkańcy etapu Kopenhaga będą mogli korzystać z wyjątkowych, zielonych przestrzeni wspólnych. Aranżacja terenu oraz mała architektura w całości inspirowane są stylem skandynawskim, co widać w wykorzystaniu naturalnych materiałów, dużej ilości zieleni, w tym morskich traw oraz nowoczesnym designie. Obszar wokół trzech budynków Kopenhagi umożliwia podział przestrzeni na areały o różnym przeznaczeniu i zagospodarowaniu.

Pierwsza strefa oferuje mieszkańcom alejki spacerowe obsadzone trawami morskimi, które dadzą poczucie odpoczynku u wybrzeży Bałtyku. Drugi areał obejmuje tzw. strefę relaksu. To designerska przestrzeń z unikalnymi, ergonomicznymi meblami ogrodowymi w postaci drewnianych ławek-leżanek, idealnych do wypoczynku oraz opalania się. W tej części znajduje się także oczko wodne oraz małe źródełko. Trzecią strefę wspólną przeznaczono dla dzieci. Ozdobą placu zabaw będzie statek wikingów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych