Osiedle Familia ma rodzinny charakter

Realizowane przez CTE Investments Osiedle Familia położone jest w zachodniej części Wrocławia, w obrębie ulic Łomżyńskiej, Ciechanowskiej i Nałęczowskiej. Projekt obejmuje budowę domów w zabudowie bliźniaczej wraz drogami wewnętrznymi, placem zabaw, zewnętrzną siłownią.

Autor: HouseMarket.pl 08 lutego 2017 13:45

Dom na Osiedlu Familia można kupić już za 449 tys. zł brutto. Deweloper – CTE Investments buduje w technologii tradycyjnej. Osiedle ma kameralny, rodzinny charakter.

W ramach osiedla powstanie przyjazny maluchom plac zabaw a także zewnętrzna siłownia. Ruch samochodowy będzie mocno ograniczony. Realizacje podzielono na kilka etapów. Pierwszy obejmuje budowę 24 domów.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Lokale będą oddawane w standardzie deweloperskim, obejmującym m.in.: instalację grzewczą z dwufunkcyjnym piecem gazowym i grzejnikami, instalację wodno-kanalizacyjną i elektryczną, drzwi wejściowe antywłamaniowe, stolarkę okienną PCV, pięciokomorową.

W ramach zagospodarowania terenu powstaną drogi wewnętrzne z oświetleniem i nasadzeniami zieleni, plac zabaw oraz zewnętrzna siłownia.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych