Osiedle Filmowe powstanie na Kapuściskach

Optal Developer wybuduje wielorodzinny budynek mieszkalno-usługowy w bydgoskiej dzielnicy Kapuściska, przy ul. Toruńskiej 111.

Autor: HouseMarket.pl 18 sierpnia 2016 14:00

Planowany termin zakończenia inwestycji firmy Optal Developer to pierwszy kwartał 2017 roku. Inwestycja zostanie podzielona na dwa etapy, w których łącznie przewidziano 146 mieszkań o powierzchni od 28 mkw. do 84 mkw. Wszystkie z balkonami lub ogródkami. Szacowana cena za metr kwadratowy zaczyna się od 4300 zł.

Budynek będzie liczył sześć kondygnacji mieszkalnych i cztery klatki schodowe z windami. Na ostatnim piętrze zaprojektowano apartamenty z tarasami. Parter przeznaczono na garaże jednostanowiskowe, dwie hale garażowe oraz minisklep spożywczy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na stropie wyniesionej ponad poziom terenu hali garażowej, w jej środkowej części deweloper zaplanował teren rekreacyjny. Osiedle zostanie ogrodzone, przewidziano też monitoring.

Lokalizacja inwestycji zapewnia dogodny dojazd do centrum Bydgoszczy, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską – w najbliższym sąsiedztwie znajduje się przystanek tramwajowy. W okolicy są również szkoły, sklepy, centrum handlowe Tesco, klub sportowy Centrum, Kościół św. Józefa Rzemieślnika oraz ogródki działkowe Kolejarz i rzeka Brda.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych