Osiedle Filmowe. Wielkomiejski klimat w spokojnej okolicy

Rośnie Osiedle Filmowe w Bydgoszczy. Nowoczesny budynek mieszkalno-usługowy powstaje blisko głównych węzłów komunikacyjnych, ale w spokojnej okolicy z widokiem na Brdę.

Autor: housemarket.pl 27 lipca 2017 09:17

Osiedle Filmowe to nowoczesny wielorodzinny budynek mieszkalno-usługowy, zlokalizowany w dzielnicy Kapuściska, przy ulicy Toruńskiej w Bydgoszczy. Inwestycja została podzielona na dwa etapy budowy - łącznie w budynku znajdzie się 156 mieszkań, o zróżnicowanym metrażu. Mieszkania to zarówno kawalerki od 28 mkw., jak i czteropokojowe apartamenty o powierzchni do 84 m kw., wszystkie z aneksami kuchennymi. Mieszkańcy będą mieli również do dyspozycji przestronne balkony i tarasy o powierzchni od 5 do 20 mkw. 

Zakończenie 1 etapu inwestycji przewidziano na I kw. 2017 r., a 2 etapu - I kw. 2018 r. Budynek będzie liczył 6 kondygnacji mieszkalnych. Na parterze zaprojektowano garaże indywidualne, hale garażowe oraz jeden lokal usługowy. Mieszkania zostaną przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W klatkach schodowych zainstalowane zostaną windy. Ponadto teren całego osiedla będzie ogrodzony i monitorowany. 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Planowana cena mkw mieszkania zaczyna się od 4.300 zł.

Dużą zaletą inwestycji jest lokalizacja. Z jednej strony osiedle położone jest blisko centrum Bydgoszczy, z drugiej zaś - okolica jest bardzo spokojna. Ponadto, w obrębie działki projektuje się zieleń i teren rekreacyjny. 

Inwestorem osiedla jest firma Optal Developer. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych