Osiedle Flora na Białołęce: ruszają kolejne etapy inwestycji Asbudu

Ruszyła sprzedaż kolejnych etapów Osiedla Flora – inwestycji Grupy Asbud na warszawskiej Białołęce.

Autor: HouseMarket.pl 19 kwietnia 2017 16:02

W III etapie, nazwanym Wrzosy, wybudowanych zostanie 113 mieszkań w trzech kameralnych, 3-4-kondygnacyjnych budynkach, zaś w ramach etapu IV, o nazwie Bratki, 105 mieszkań – także w trzech budynkach. Oferowane metraże wynoszą od 30 do 105 mkw. Część mieszkań spełnia wymogi programu MdM. Zakończenie obu etapów przewidziano na listopad 2018 roku.

Osiedle Flora zlokalizowane jest przy ulicy Głębockiej i Okrągłej, w zielonej części Białołęki, w sąsiedztwie jednorodzinnej zabudowy. Swoją ofertę deweloper kieruje do tych, którzy najchętniej kupują mieszkania w tej części miasta, a więc przede wszystkim rodzin z dziećmi. Osiedle będzie ogrodzone, monitorowane, posiadać będzie starannie zaprojektowane tereny zielone i nowoczesny place zabaw. Komfort mieszkańców podniesie fakt, iż Flora będzie wolna od ruchu samochodowego, a dla pojazdów przeznaczono podziemne garaże. Przy lokalach parterowych znajdą się ogródki (od 20 do 100 mkw.), zaś na ostatnich kondygnacjach – tarasy (od 11 aż do 200 mkw.). Ceny mieszkań wynoszą od 5,6 tys. zł do 6,7 tys. zł za mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W swoich inwestycjach Asbud stara się wprowadzać nowoczesne rozwiązania technologiczne: w przypadku Flory będzie to system odzyskiwania tzw. szarej wody oraz opcjonalnie, w ramach systemu Fibaro, możliwość zdalnego zarządzania na odległość takimi funkcjami jak włączanie alarmu, monitorowanie okien, włączanie oświetlenia, regulowanie ogrzewania, a także kontrola zużycia prądu.

Podobnie jak w przypadku I etapu, istnieje możliwość wykończenia mieszkania „pod klucz” w ramach oferowanych przez Asbud programów Easy, Soft i Comfort. Tuż przy osiedlu znajduje się przystanek 6 linii komunikacji miejskiej, skąd w 20 minut można dojechać np. do stacji metra Marymont czy na Plac Bankowy.

Dodatkowym atutem jest bogata infrastruktura dynamicznie rozwijającej się od kilkunastu lat dzielnicy: liczne sklepy, kawiarnie, punkty usługowe, przedszkola czy szkoły znajdują się w zasięgu kilkuminutowego spaceru. Osiedle Flora cieszy się dużym powodzeniem – w I etapie inwestycji, w Chabrach, spośród 111 oferowanych mieszkań 96 proc. znalazło już nabywców, a budowa inwestycji zakończy się w kwietniu bieżącego roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych