Osiedle Gdańska - koniec budowy, a wkrótce dni otwarte

Gdańska - nadmorska inwestycja trójmiejskiego dewelopera Invest Komfort jest już gotowa do odbiorów. W weekend 23 i 24 lipca inwestor zaprasza wszystkich zainteresowanych na dni otwarte osiedla. Wstęp wolny.

Autor: housemarket.pl 14 lipca 2022 08:46

  • Gdańska to inwestycja zrealizowana w dzielnicy Brzeźno, w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Trójmiasta, gdzie już w XIX wieku zaczął rozwijać się nadmorski kurort.
  • Cztery niewysokie i estetyczne budynki zostały wkomponowane w otoczenie tak, by stworzyć przyjazne, zielone osiedle.
  • Za projekt budynku odpowiada Roark Studio.

Szeroka, piaszczysta plaża, molo, z którego można podziwiać widoki na wybrzeże oraz bujna zieleń to charakterystyczne elementy tutejszego krajobrazu. Invest Komfort postanowił zrealizować inwestycję w cichej okolicy, oddalonej od skupisk turystów. Dzięki temu na osiedlu panuje spokojna atmosfera, która sprzyja codziennemu relaksowi. Ważnym walorem tej lokalizacji jest także sprawny dojazd do centrum i innych dzielnic metropolii.

Klimat nadmorskiego kurortu Brzeźna był inspiracją dla architektów z Roark Studio. Cztery niewysokie i estetyczne budynki zostały wkomponowane w otoczenie tak, by stworzyć przyjazne, zielone osiedle. W ramach inwestycji zrealizowano słoneczne mieszkania od 2 do 4 pokoi i metrażu od 40 do 117 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Celem zarówno inwestora, jak i architektów było umożliwienie mieszkańcom pogodzenia celów zawodowych z życiem rodzinnym i swobodną realizacją pasji, bez względu na wiek. Sprzyjają temu osiedlowe udogodnienia. Wśród nich znalazł się prywatny, bogato wyposażony fitness oraz przytulna sala klubowa. Dużo uwagi poświęcono również przestrzeni zielonej, która ma służyć przede wszystkim wypoczynkowi i rekreacji. Architekci krajobrazu w projekcie uwzględnili m.in. ścieżki spacerowe, ławki i hamaki. Dla najmłodszych powstał kącik edukacyjno – przyrodniczy z karmnikiem dla ptaków oraz rozbudowany plac zabaw. Na dachu fitnessu znajduje się z kolei ogród owocowy ze smakami lata - malinami, jeżynami, borówkami i truskawkami.

Dni otwarte Gdańskiej odbędą się w sobotę i niedzielę, w godzinach 10:00 - 15:00. Na miejscu dostępni będą przedstawiciele Działu Sprzedaży Invest Komfort, którzy zaprezentują ofertę i odpowiedzą na wszystkie pytania. Na gości czeka drobny poczęstunek, a dla najmłodszych przygotowano dodatkowo kącik zabaw. W programie znalazło się także wspólne sadzenie roślin w owocowym ogrodzie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych