Osiedle Handlowa. Dwupoziomowe mieszkania w kameralnej zabudowie

Realizowane przez firmę Ryńscy Development Osiedle Handlowa to nowoczesny kompleks mieszkaniowy zlokalizowany w podwarszawskich Markach. Osiedle będzie składać się z sześciu budynków czterolokalowych, czyli 24 dwupoziomowych segmentów.

Autor: HouseMarket.pl 04 października 2016 17:11

Każdy segment Osiedla Handlowa ma taką samą powierzchnię i składa się z ¼ budynku tj. parteru, piętra i poddasza. Segmenty są dwupoziomowe o powierzchni 75 metrów kwadratowych. Doprowadzenie mediów do poddasza pozwala na ich adaptację i wygospodarowanie dodatkowej powierzchni użytkowej – około 35 metrów kwadratowych.

Do mieszkań przylegają ogródki oraz miejsca postojowe. Istnieje możliwość instalacji kominka w salonie. Cena segmentu wraz z miejscem postojowym, ogrodem i poddaszem wynosi 390 tys. zł. Firma Ryńscy Development planuje oddanie osiedla do użytku w czwartym kwartale 2017 r.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle zlokalizowane jest przy ul. 11 listopada i ul. Handlowej w Markach, na granicy z Warszawą. W okolicy istnieje zabudowa domów jednorodzinnych. W bliskim sąsiedztwie osiedla znajdują się: sklep spożywczy (350 m), klub fitness (300 m), apteka (900 m), przychodnia (900 m), park miejski (900 m), szkoła podstawowa (300 m), przedszkole (600 m) oraz przystanek autobusowy linii 718, 732, 738, 805 i N61 (900 m).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych