Osiedle Harmony powstaje w otoczeniu pól i lasów

DS Development buduje Harmony w gminie Kosakowo. Na osiedlu znajdują się domy zaledwie dwulokalowe. Niewielka zabudowa przyczynia się do tego, że całe osiedle jest ciche i przyjazne.

Autor: HouseMarket.pl 09 sierpnia 2016 16:10

Największym atutem osiedla Harmony jest widok na zatokę Pucką (1,5 km) i bliskość Gdyni (10 km), a co najważniejsze bardzo dogodny dojazd do obu tych miejsc. Inwestycja położona jest w otoczeniu pól i lasów.

Domy dwulokalowe

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na osiedlu znajdują się domy zaledwie dwulokalowe z walorami mieszkalnymi, które do tej pory dostępne były tylko w domach jednorodzinnych. Wszystkie mieszkania posiadają: pokój dzienny z aneksem kuchennym o powierzchni 30 mkw., sypialnię oraz taras i ogród (100 mkw.).

Funkcjonalny układ budynku eliminuje potrzebę wydzielania korytarzy i tym samym daje więcej przestrzeni użytkowej. Ponadto istnieje możliwość posiadania garażu. Deweloper zapewnia mieszkańcom dowolną aranżację wnętrz z uwagi na brak ścian nośnych wewnątrz budynków.

Deweloper specjalnie powiększył połacie dachowe, by od strony południowej stworzyć możliwość montażu kolektorów słonecznych.

Ogród przedłużeniem salonu

Większość mieszkań i domów posiada niezależny, własnościowy ogród, który jest otoczony płotem z naturalnego drewna. Wizualnie oraz funkcjonalnie stanowi przedłużenie salonu dla lokali parterowych. Deweloper oddaje ogród z zasianą trawą oraz przygotowanym podłożem.

Projekt budynku przewiduje możliwość instalacji kominka oraz systemu monitorującego. Każdy dom może być wyposażony w pomieszczenie gospodarcze. Istnieje możliwość kompleksowego wykończenia wraz z ogrodem.

Gmina Kosakowo położona jest w północno-wschodniej części województwa pomorskiego. Wschodnią granicą jest linia brzegowa Morza Bałtyckiego, kanał Łyski i Leniwy wyznacza granicę z Puckiem. Od południa i zachodu gmina sąsiaduje z Gdynią i Rumią. Położona jest na terenie Kępy Oksywskiej i Pradoliny Kaszubskiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych