Osiedle Jabłoniowa. Kameralne mieszkania przy oczku wodnym

Przedsiębiorstwo Budowlane Kokoszki rozpoczęło sprzedaż drugiego etapu Osiedla Jabłoniowa. Jednocześnie wprowadziło rabaty na wybrane mieszkania w budynkach 6 i 7. Obniżka wynosi nawet do 300 zł za metr kwadratowy.

Autor: HouseMarket.pl 16 grudnia 2016 16:46

Osiedle mieszkaniowe Jabłoniowa to nowoczesny zespół mieszkaniowy zlokalizowany w gdańskiej dzielnicy Rębowo, w rejonie ulic Jabłoniowej, Przywidzkiej i skrzyżowania ulic Guderskiego i Leskiego.

Z początkiem roku 2014 ruszyła budowa pierwszego z ośmiu czteropiętrowych budynków, które powstaną w drugim etapie osiedla Jabłoniowa. Architektura tego etapu inwestycji ma bardziej kameralny charakter. Jednoklatkowe budynki rozmieszczone wokół oczka wodnego będą wyposażone w windy. Deweloper zapewni mieszkańcom indywidualne garaże lub miejsca postojowe. W ofercie są mieszkania wielkości od 29 mkw. do 62 mkw. Wszystkie z dużymi balkonami. Na terenie osiedla nie zabraknie również placów zabaw dla dzieci.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Planowana rozbudowa osiedla uczyni z niego znacznej wielkości ośrodek, gwarantujący jego mieszkańcom nie tylko radość z własnego mieszkania, ale także dużą liczbę udogodnień w postaci centrum handlowego, placów zabaw, miejsc spotkań rodzinnych czy klubu fitness. Bezpośrednio przy osiedlu funkcjonuje przystanek autobusowy linii 156 skomunikowany z pętlą tramwajową na Chełmie.

W otoczeniu osiedla znajdują się tereny zielone pomiędzy dwoma potokami Kozackim i Oruńskim oraz urokliwy zbiornik wodny, wokół którego powstała infrastruktura rekreacyjna: siłownia na świeżym powietrzu oraz ogrodzony plac zabaw dla najmłodszych.

W zakończonym pierwszym etapie Osiedla Jabłoniowa powstały cztery czterokondygnacyjne i wieloklatkowe budynki mieszkalne z 294 mieszkaniami i z podziemnymi garażami.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych