Osiedle JK 51 coraz bliżej rozdania kluczyGK/HouseMarket.pl - 06 listopada 2015 12:14


Jeszcze w tym roku zakończy się budowa drugiego etapu inwestycji JK51 na warszawskiej Woli. Powstanie 111 mieszkań i trzy lokale usługowe.

Inwestycja JK 51, zlokalizowana na Woli, jest realizowana w dwóch etapach. Podczas pierwszego, którego budowa zakończyła się w styczniu 2015 r. oddano 163 mieszkania i cztery lokale usługowe.
W drugim, do końca 2015 r. powstanie 111 mieszkań i trzy lokale usługowe. Budynek liczy od 6 do 9 kondygnacji oraz posiada 1-kondygnacyjny parking podziemny.

Lokale liczą od 30 mkw. do 70 mkw. i mają od 1 do 3 pokoi. Wyposażone są w balkony lub loggie. Część mieszkań na parterze posiada dostęp do własnego ogródka. Projekt JK 51 harmonizuje z sąsiednią nową zabudową mieszkalno-biurową, 
przez co idealnie wpasowuje się w nowoczesny wygląd tej młodej dzielnicy.

Osiedle będzie ogrodzone i wyposażone w podwójną kontrolę dostępu. Na wewnętrznym, zielonym dziedzińcu znajdzie się strefa wypoczynku dla mieszkańców i placem zabaw dla dzieci.
Na parterze budynku, od strony ul. Jana Kazimierza przewidziane jest miejsce dla lokali usługowo-handlowych.

Inwestycja położona jest w odległości 4,5 km od ścisłego centrum Warszawy, 3 km od Dworca Zachodniego i około 15 km od lotniska Chopina.