Osiedle Klasno ma prostą bryłę i stonowaną architekturę

Firma ABS rozpoczęła przedsprzedaż etapu C Osiedla Klasno w Wieliczce. To kameralna zabudowa czterech budynków wrysowanych w kształt prostokąta. Rozwiązanie takie pozwala na wydzielenie zielonego terenu znajdującego się wewnątrz osiedla z placem zabaw dla dzieci.

Autor: HouseMarket.pl 16 grudnia 2016 13:05

Osiedle Klasno charakteryzuje się stonowaną architekturą i prostą bryłą. Wykorzystane rozwiązania pozwalają na sprostanie zróżnicowanym oczekiwaniom klientów – począwszy od małego, kameralnego mieszkania, po lokale z ogródkami, aż do mieszkań dwupoziomowych z widokowymi tarasami.

Osiedle będzie ogrodzone, strzeżone oraz monitorowane. Wszystkie mieszkania dostępne są w programie Mieszkanie dla Młodych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Przyszli mieszkańcy mogą skorzystać z gotowych aranżacji mieszkań. Deweloper przygotował ofertę, która obejmuje wykończenie wnętrza oraz książeczkę zawierającą kupony rabatowe. W wybranych sklepach mieszkańcy mogą kupić w promocyjnych cenach materiały potrzebne przy wykańczaniu i aranżacji lokali. Klienci ABS otrzymują również zniżki na zakup sprzętu gospodarstwa domowego i radio-telewizyjnego.

Osiedle Klasno zlokalizowane jest przy ul. Jasnej w Wieliczce. Mimo bliskości Rynku w Wieliczce (zaledwie 900 m) i dogodnego dojazdu do Krakowa wynikającego m.in. z kursujących autobusów MPK oraz szybkiej kolei, inwestycje otacza duża ilość terenów zielonych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych