Osiedle Konstancja łączy miejski styl z sielskim otoczeniem

Klucze do pierwszych domów z szóstego realizowanego w tej chwili etapu Osiedla Konstancja w podwarszawskim Konstancinie trafią do właścicieli już w czerwcu 2017 roku.

Autor: HouseMarket.pl 30 listopada 2016 14:32

Warszawiacy zmęczeni wielkomiejskim zgiełkiem, coraz częściej wybierają domy w okolicznych miejscowościach. Wymagający klienci stawiają na jakość architektury, kameralną atmosferę, a przede wszystkim lokalizację - dobre sąsiedztwo oraz gwarancję prywatności i bezpieczeństwa. Zależy im też na dobrym połączeniu z centrum miasta, aby mieć dostęp do rozrywki, kultury i zaplecza edukacyjnego na najwyższym poziomie.

Ekskluzywne Osiedle Konstancja, łączy wszystkie te zalety. Konstancin-Jeziorna to jedyne uzdrowisko w województwie mazowieckim, z uwagi na bliskość Warszawy i malownicze położenie stanowi nieprzerwanie symbol luksusu i prestiżu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Świetna lokata kapitału

Obecnie trwa budowa szóstego już etapu jednego z najbardziej prestiżowych osiedli w Polsce. Jego dotychczasowi mieszkańcy tak bardzo cenią sobie swoje miejsce zamieszkania, że polecają kupno domu w tej lokalizacji znajomym i rodzinie, zwłaszcza, że willa na Osiedlu Konstancja to także świetna lokata kapitału – zarówno w kontekście długoterminowego najmu, jak i późniejszej odsprzedaży.

– Osiedle Konstancja, które sukcesywnie rozbudowujemy od kilkunastu lat, jest namacalnym dowodem, że nieruchomości z segmentu premium, nawet w trudniejszych okresach dla gospodarki, są najmniej wrażliwe na dekoniunkturę. Obserwując ceny uzyskiwane z odsprzedaży czy najmu, można śmiało stwierdzić, że właściciele willi w Konstancji, mogą liczyć na zdecydowanie bardziej stabilny i wyższy przychód niż gdyby zainwestowali środki w rozmaite instrumenty finansowe, czy inne formy lokaty kapitału. Nie są odosobnione przypadki, że zysk z odsprzedaży na przestrzeni kilku lat sięgnął nawet kilkuset procent. Zaś ceny uzyskiwane z najmu dalece przekraczają wynagrodzenia nawet na najwyższych stanowiskach renomowanych korporacji. – komentuje Maciej Jarzemski, przedstawiciel GTC Konstancja.

Jedenaście ekskluzywnych willi

W ramach ostatniego etapu osiedla w sprzedaży zostało jedenaście ekskluzywnych willi.

– Osiedle Konstancja to idealne miejsce dla osób chcących cieszyć się swoim domem z dala od zgiełku miasta. Wysoki standard i wyjątkowa lokalizacja, blisko centrum miasta, w otoczeniu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego i Lasu Kabackiego sprawiają, że Konstancja cieszy się niemalejącym zainteresowaniem. Duże znaczenie ma także bezpośrednie sąsiedztwo renomowanych obiektów edukacyjnych – przede wszystkim American School of Warsaw. Od samego początku było to wspólne przedsięwzięcie, Szkoła Amerykańska miała stanąć w bezpośrednim sąsiedztwie ekskluzywnego, willowego osiedla – dodaje Marta Dziudzi.

W sumie w ramach Osiedla Konstancja powstało już ok 290 willi, z czego czwarty i szósty etap powstał w prestiżowej pracowni Kuryłowicz & Associates. Okna w domach wyposażone są w potrójne szkło, które zapewnia bezpieczeństwo, niską utratę ciepła oraz stanowią barierę dźwiękoszczelną. Każdy dom szóstego etapu standardowo wyposażony jest w klimatyzację oraz podgrzewane podłogi. Osiedle wyróżnia się także innowacyjnym zagospodarowaniem przestrzeni i infrastruktury. W najbliższym sąsiedztwie, oprócz Szkoły Amerykańskiej znajduje się znana galeria handlowa Stara Papiernia, korty tenisowe oraz pola golfowe. Bezpieczeństwo gwarantuje całodobowa ochrona oraz zintegrowany system monitoringu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych