Osiedle Krzemowe. Mieszkańcy odbierają klucze

LC Corp rozpoczęło przekazywanie kluczy właścicielom mieszkań na Osiedlu Krzemowym w Warszawie. Pierwszy etap został ukończony zgodnie z planem. W trakcie trwania jego budowy ruszyła realizacja drugiego etapu. Termin jego zakończenia deweloper zaplanował na drugi kwartał 2018 roku.

Autor: HouseMarket.pl 05 czerwca 2017 10:28

Rozbudowa osiedla została podzielona na trzy etapy, w ramach których ma powstać ponad 500 mieszkań oraz część usługowa. Etap pierwszy to zespół trzech budynków ze 159 mieszkaniami. W ramach drugiego wybudowanych zostanie pięć obiektów z 244 lokalami mieszkalnymi.

Znajdą się wśród nich kawalerki oraz mieszkania od dwupokojowych do czteropokojowych. Osiedle Krzemowe, zlokalizowane w dzielnicy Mokotów, stanowi atrakcyjną propozycję dla osób, które poszukują wygodnego lokum z dobrym dojazdem do centrum miasta.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nowoczesna architektura Osiedla Krzemowego nie tylko przyciąga wzrok, ale także zapewnia funkcjonalne rozwiązania. Dla najmłodszych zaplanowano plac zabaw, dla pozostałych mieszkańców miejsca do odpoczynku i przyjemną dla oka zieleń. Pod budynkami znajduje się garaż podziemny. Na terenie osiedla przewidziano także ogólnodostępne naziemne miejsca postojowe.

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Cybernetyki 2 w dzielnicy Mokotów, na terenie warszawskiego Służewca. Pobliska stacja metra, a także stacja kolejowa oraz komunikacja miejska zapewniają szybki i sprawny dojazd do centrum miasta. Większość codziennych spraw można jednak załatwić na miejscu. Galeria Mokotów to bogate zaplecze handlowo – rozrywkowe. W okolicy nie brakuje także szkół, przedszkoli i placówek opieki medycznej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych