Osiedle Ku Słońcu ma wzięcie

Szczecińska inwestycja Polnordu, osiedle Ku Słońcu, cieszy się ogromną popularnością wśród nabywców – sprzedano już ponad 60 proc. mieszkań w ramach realizowanego trzeciego etapu osiedla

Autor: HouseMarket.pl 20 października 2016 11:46

Na trzeci etap inwestycji składają się budynek nr 3 oraz, ostatni w projekcie, budynek nr 5, który został wprowadzony do oferty we wrześniu br. Do nabycia nadal pozostaje szeroki wybór mieszkań w podwyższonym standardzie, o różnorodnych powierzchniach i rozkładach. Są wśród nich lokale 2- i 3-pokojowe, idealne dla rodzin, a także propozycje dla nabywców inwestycyjnych. Dla nich przygotowano mniejsze mieszkania o metrażach 32-41 mkw. z możliwością wykończenia „pod klucz”. Funkcjonalny rozkład lokali oraz możliwość indywidualnego zaaranżowania przestrzeni zadowolą różnorodne gusta.

– Jesteśmy konsekwentni zarówno we wprowadzaniu kolejnych projektów, jak i ich planowej budowie. Realizacja ostatniego etapu osiedla Ku Słońcu przebiega bardzo sprawnie. Oczekujemy, że do budynku nr 3 mieszkańcy będą mogli wprowadzić się w połowie przyszłego roku, natomiast przewidywany termin oddania ostatniego budynku osiedla to początek 2018 roku – mówi Dariusz Krawczyk, prezes zarządu Polnord.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Mieszkania w projekcie Ku Słońcu oferują także najniższe w mieście koszty eksploatacji. W budynkach montowana jest stolarka okienna o bardzo dobrych właściwościach termicznych. Wszystkie media są miejskie i posiadają indywidualne liczniki, a w przypadku ciepłej wody dodatkowe logotermy, co umożliwia bieżącą kontrolę kosztów oraz wygodne rozliczanie mediów. Każda klatka schodowa posiada własną rowerownię. Podziemny parking dla mieszkańców z częścią mieszkalną łączą cichobieżne windy.

Osiedle Ku Słońcu znajduje się w cichej okolicy w dzielnicy Gumieńce, w otoczeniu domów jednorodzinnych. Kameralne, starannie zaprojektowane budynki wznoszą się wśród terenów zielonych osiedla, gdzie przewidziano miejsca do wypoczynku dla mieszkańców oraz plac zabaw dla dzieci. Projekt Ku Słońcu w wyjątkowy sposób łączy szybki dostęp do bogatej infrastruktury centrum Szczecina z bliskością natury – od jeziora Słonecznego z otaczającym parkiem i rzeki Bukowej dzieli mieszkańców krótki spacer.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych