Osiedle Kuźniki zieloną oazą zachodniego Wrocławia

Osiedle Kuźniki, najnowsza inwestycja firmy Triada Dom Developer powstaje w zachodniej części Wrocławia, na Kuźnikach przy ul. Hermanowskiej. Inwestycja obejmuje budowę trzech budynków wielorodzinnych A, B oraz C, pięciopiętrowych wraz z garażami podziemnymi oraz z infrastrukturą towarzyszącą.

Autor: HouseMarket.pl 01 grudnia 2016 09:02

Budynek A – budowany będzie jako pierwszy. Powstanie w nim 35 mieszkań. W budynku B zmieści się 30 mieszkań, natomiast budynek C to 110 lokali.

Łącznie, w trzech budynkach zaprojektowano: 175 mieszkań, w tym: dwupokojowe o powierzchni od 32 do 46 mkw., trzypokojowe o powierzchni od 50 do 67 mkw., 154 komórki lokatorskie, 14 garaży indywidualnych i 81 miejsc postojowych w garażach podziemnych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ponadto, na terenie inwestycji zaplanowanych zostało 81 zewnętrznych miejsc postojowych.

W parterze budynków znajdować się będą wiatrołapy, komórki lokatorskie, wózkownie i rowerownia. Pod każdym powstanie garaż podziemny, których dachy zaprojektowano jako zielone tarasy, pełniąc tym samym częściowo funkcję ogródków dla mieszkań zlokalizowanych na poziomie pierwszego piętra. Pozostałe lokale posiadać będą przestronne balkony, których forma i kształt będą jednocześnie stanowić cechę charakterystyczną całego osiedla.

Każda klatka schodowa wyposażona zostanie w cichobieżne windy. Na terenie osiedla zaprojektowano wspólny plac zabaw. Inwestycja i jej cała infrastruktura wykończona będzie zielenią w postaci uporządkowanych trawników, tworząc tzw. woonerf z alejkami osiedlowymi i miejscami relaksu.

Osiedle Kuźniki zlokalizowane jest w zachodniej części Wrocławia. Niewątpliwym atutem powstającego osiedla jest jego lokalizacja. Na najbliższe sąsiedztwo składa się niewysoka zabudowa wielorodzinna, zabudowa szeregowa oraz jednorodzinna. Tuż obok inwestycji znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum. Okolica obfituje w liczne punkty usługowe i handlowe, zielone skwerki i siłownię zewnętrzną. Dogodną komunikację z resztą miasta zapewnia szybki dojazd do autostradowej obwodnicy Wrocławia. Dla niezmotoryzowanych kursują autobusy linii 126, 149, 122.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych