Osiedle Kwitnących Wiśni daje bliski kontakt z naturą

Realizowane przez grupę inwestycyjną Awim Osiedle Kwitnących Wiśni powstaje w południowej dzielnicy Krakowa - Swoszowicach, w okolicy Góry Borkowskiej. W spacerowej odległości od znajdują się takie enklawy przyrody, jak Las Borkowski czy Park Zdrojowy.

Autor: HouseMarket.pl 13 października 2016 15:19

Na Osiedlu Kwitnących Wiśni zaplanowano osiem budynków, domów w bliźniaczej zabudowie, w których przewidziano miejsce dla 32 rodzin. Projekt przewiduje mieszkania jednopoziomowe i dwupoziomowe. Do każdego przylega przestronny taras lub ogródek. Na parterze znajdują się lokale o powierzchni 58,04 mkw. z ogródkami lub – w budynkach A i H - mieszkania o metrażu 56,6 mkw. z pomieszczeniami gospodarczymi i ogródkami. Układy dwupoziomowe z tarasami zajmują piętro i poddasze oraz liczą 95,13 mkw.

Wygodzie życia na osiedlu sprzyjają zlokalizowane w okolicy centra handlowe, sklepy osiedlowe i punkty usługowe. Na uwagę zasługują również sprawne połączenia komunikacyjne, które pozwalają na szybki kontakt z oddalonym o 6 km centrum miasta.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Bliskość natury zapewniają jego mieszkańcom nie tylko zasadzone drzewka wiśni, od których osiedle wzięło swoją nazwę, ale też zlokalizowane w pobliżu parki.

Dzięki swojej kameralnej, niskiej zabudowie, ogrodzeniu i zagospodarowaniu przestrzeni wspólnej zielenią, Osiedle Kwitnących Wiśni to dobre miejsce dla osób szukających cichej enklawy do życia przy zachowaniu wszystkich zalet wynikających z miejskiej lokalizacji.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych