Osiedle Łąkowa. Zamknięta enklawa apartamentów w Łomiankach

Zrealizowane przez MDG Invest Osiedle Łąkowa w Łomiankach to zespół dwupoziomowych apartamentów jednorodzinnych. W każdym z sześciu budynków zaprojektowano po cztery mieszkania.

Autor: HouseMarket.pl 28 kwietnia 2017 13:28

W każdym z sześciu budynków zaprojektowano po cztery dwupoziomowe mieszkania. Lokale mają powierzchnię od 102 do 127 mkw. i, w zależności od rozmieszczenia, posiadają duży taras lub działkę z werandą. Każdy z kominkiem i oddzielnym wejściem.

Deweloper zadbał o technologie energooszczędne. Mieszkania wyposażono w rekuperator, wielokomorowe okna na profilu firmy VEKA, piec kondensacyjny, ogrzewanie podłogowe w części lokali oraz możliwość podłączenia pompy ciepła do podgrzania wody. Do każdego apartamentu przypisane jest miejsce postojowe dla dwóch samochodów.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle jest zamknięte, m.in. z zastosowaniem wideofonów oraz z nieruchomością wspólną zawierającą tereny zielone, drogę wewnętrzną z kostki brukowej. Inwestycja znajduje się zaledwie 15 km od ścisłego centrum Warszawy, w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego oraz obszarów objętych programem Natura 2000.

Łomianki to prężnie rozwijające się podwarszawskie miasteczko. Znajdują się w nim liczne lokale usługowe, sklepy, przedszkola, boiska, place zabaw, restauracje, myjnie, a w ostatnim czasie powstała duża galeria handlowa Auchan.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych