Osiedle Laurowe w Pszczynie pełne mieszkań bezczynszowych

W Pszczynie powstaje 46 mieszkań bezczynszowych. Projekt i budowa Osiedla Laurowego realizowane są przez firmę XCONSULTER.

Autor: HouseMarket.pl 12 października 2016 13:42

Osiedle Laurowe to inwestycja zlokalizowana w Pszczynie, przy ul. Szymanowskiego (obok Pasażu Książęcego), na terenie osiedla mieszkaniowego Kępa, w sąsiedztwie zabytkowego Parku Pszczyńskiego, przylegającego do Pszczyńskiej starówki.

Zabudowa osiedla obejmuje cztery budynki mieszkalne wielorodzinne o czterech kondygnacjach naziemnych, w których jest łącznie 46 mieszkań bezczynszowych o powierzchni użytkowej od 33 mkw. do 72 mkw. Na parterze budynków znajdują się komórki lokatorskie przynależne do każdego mieszkania oraz garaże dla samochodów osobowych. Do dyspozycji mieszkańców pozostają zewnętrzne miejsca parkingowe (w liczbie ok. 60) zlokalizowane w obrębie ogrodzonego i monitorowanego osiedla. Zarówno komórki lokatorskie, jak i miejsca parkingowe oraz balkony/tarasy wliczone są w cenę mieszkania.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Gotowe, wraz z całością infrastruktury, są już dwa z czterech budynków (B1 i B2). Oddanie do użytku budynków B3 i B4 planowane jest na grudzień 2016.

Cena mieszkania to 4 tys. zł brutto za mkw. oraz 20 tys. zł za udział w gruncie. W kwotę tą wliczona jest zarówno cena komórki lokatorskiej, jak i miejsca parkingowego oraz balkonu/tarasu.  Wszystkie lokale posiadają stosowny, własnościowy udział w gruncie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych