Osiedle Leonówka powstaje w Botaniku

W dzielnicy Botanik, w północnej części Lublina, przy ulicy Relaksowej powstaje kompleks dziesięciu nowych budynków z ponad 300 mieszkaniami. Aktualnie w sprzedaży oferowane są przez firmę Chrzanowscy Development mieszkania w budynkach nr 3 i 4 oraz w budynku nr 6, który jest w budowie.

Autor: HouseMarket.pl 05 grudnia 2016 10:36

Sześciopiętrowy budynek powstanie do końca czwartego kwartału 2017 roku. Lokale mają od 39 do 88 metrów kwadratowych. Budynki nr 1 - 5 przy ulicy Relaksowej to projekt lubelskich architektów. Są to czterokondygnacyjne jasne bryły, podkreślone dużymi oknami oraz kolorowymi elementami elewacji. Budynek nr 6 to sześciopiętrowa, nowoczesna bryła z wewnętrznym patio oraz przestronnymi balkonami, loggiami lub tarasami.

Dzięki ciągłemu rozwojowi dzielnicy Botanik i sąsiadujących z nią osiedli, mieszkańcy Leonówki mają dostęp do wielu lokali usługowych, handlowych, ośrodków zdrowia, szkół oraz przedszkoli. Wiele z punktów usługowo-handlowych znajduje się bezpośrednio przy ulicy Relaksowej. Botanik jest dzielnicą świetnie skomunikowaną z centrum Lublina.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dzielnica Botanik, będzie też idealną lokalizacją dla osób ceniących infrastrukturę rekreacyjną. Osiedle sąsiaduje z Górkami Czechowskimi, które są idealnym miejscem dla miłośników aktywnego wypoczynku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych