Osiedle Leśne się zbroi

Plac budowy drugiego etapu Leśnego Osiedla - inwestycji firmy Lwy Inwestycje Deweloper został przekazany generalnemu wykonawcy. Obecnie trwa zbrojenie wykopu pod halę garażową na ponad 40 samochodów i dwie windy.

Autor: HouseMarket.pl 09 sierpnia 2016 12:20

Drugi etap Osiedla Leśnego powstaje w Wiśniówce, na przedmieściach Kielc, na skraju lasu. Pierwszy etap budowy obejmował pięć budynków wielorodzinnych oraz zespół domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

W drugim etapie Leśnego Osiedla powstaną dwa budynki wielorodzinne z windami, wygodnym parkingiem podziemnym oraz komórkami lokatorskimi dla każdego mieszkania. Architektura budynków drugiego etapu utrzymana będzie w charakterze i kolorystyce spójnej dla całego osiedla. Teren jest ogrodzony i monitorowany.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Deweloper zaplanował plac zabaw dla dzieci. Bezpośrednio przy osiedlu znajdzie się sklep oraz przychodnia rodzinna wraz z apteką. Dużym atutem inwestycji jest położenie Leśnego Osiedla u stóp Pasma Klonowskiego. Planowane zakończenie prac budowlanych to pierwszy kwartał 2018 roku.

 W inwestycji znajdą się układy od jednopokojowych do trzypokojowych oraz mieszkania z antresolą. Z każdego balkonu rozciągać się będzie widok na otaczającą przyrodę. W pobliżu znajdują się m.in. Szmaragdowe Jezioro, Rezerwat Barcza.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych