Osiedle Liliowe ma powodzenieHouseMarket.pl - 23 maja 2016 12:18


W przeciągu trzech miesięcy ponad połowa domów na Osiedlu Liliowym została zarezerwowana. Inwestycja Planetbud Development powstaje w sercu podpoznańskiego Swarzędza, przy ulicy Cieszkowskiego.

Swarzędz powiększy się o kolejne 26 domów. Osiedle Liliowe, które powstaje przy ulicy Cieszkowskiego jest kolejnym projektem dewelopera znanego z inwestycji takich jak Osiedle Wiosenne II w Zalasewie czy Osiedle Tulipanowe w Środzie Wielkopolskiej.

Tym razem Planetbud Development wybuduje domy w zabudowie szeregowej w centrum miasta. W zależności od potrzeb zainteresowani będą mogli wybrać lokal o powierzchni 78, 91,4 lub 107,34 mkw. Dwupoziomowe domy zostały funkcjonalnie zaprojektowane. Na parterze umiejscowiony będzie salon z aneksem kuchennym, toaleta, a w większych domach również gabinet. Na piętrze natomiast znajdą się trzy sypialnie i łazienką.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Do każdego z domów przynależeć będą: ogródek i dwa miejsca postojowe. Budowa postępuje, obecnie trwają prace nad kondygnacją. Planowany termin realizacji to marzec 2017. Na Osiedlu Liliowym pozostało zaledwie 12 wolnych lokali, ceny za metr kwadratowy rozpoczynają się od 4359 zł/mkw.
Na dużą popularność inwestycji wpływa jej dobra lokalizacja. Ulica Cieszkowskiego to ścisłe centrum Swarzędza.

W bezpośredniej bliskości znajdują się apteki, przychodnie, sklepy, a także tereny rekreacyjne. Do malowniczo położonego Jeziora Swarzędzkiego przyszli mieszkańcy dotrą spacerem w zaledwie kilkanaście minut. Sama miejscowość jest również dobrze skomunikowana. Funkcjonuje tu komunikacja miejska, a także podmiejski autobus, który dociera do Poznania. Dogodny dojazd do stolicy Wielkopolski zapewnia również, przebiegająca przez Swarzędz, droga krajowa.