Osiedle Łomianki w połowie sprzedane

Po niecałych 6 miesiącach firma Aria Development sprzedała już połowię mieszkań I etapu Osiedla Łomianki. Obecnie kończony jest stan surowy zamknięty, a przekazanie kluczy planowane na sierpień 2020 r.

Autor: Housemarket 09 października 2019 15:48

Kameralne osiedle w bliskości Kampinoskiego Parku Narodowego, pół godziny do centrum Warszawy, 15 minut do stacji metra, w dynamicznie rozwijającym się mieście; szeroki wybór metraży, 4 piętrowa zabudowa, przemyślana architektura, niskie ceny oraz koszty utrzymania – tak w skrócie można scharakteryzować Osiedle Łomianki.

Osiedle zlokalizowano niedaleko centrum Łomianek, w bliskiej odległości od Kampinoskiego Parku Narodowego. W naturalnym otoczeniu zaprojektowano 5 kameralnych budynków. Klienci będą mieli do wyboru 150 mieszkań o metrażach od 36 do ponad 105 mkw., zarówno 1-, 2-, 3-pokojowe, a także 4- pokojowe z antresolami i tarasami. Osoby ceniące sobie kameralność z pewnością również będą usatysfakcjonowane, gdyż w każdym z budynków zaplanowano jedynie 30 lokali.

Dojazd do stolicy zajmuje stąd ok. 30 minut. Łomianki posiadają własną komunikację autobusową, a 4 linie ZTM umożliwiają sprawny dojazd do oddalonej o 4 km stacji metra Młociny.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych