Osiedle Ludwinów wyróżnia się prostą bryłą budynków

Budowane przez APM Development Osiedle Ludwinów powstaje w Warszawie przy ul. Gawota, zaledwie kilkaset metrów od ul. Puławskiej. Tworzą je dwupiętrowe domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej.

Autor: HouseMarket.pl 04 sierpnia 2016 15:04

Prosta bryła budynków i duże, przestronne okna doskonale doświetlają mieszkania. Zaprojektowano alejki z ozdobnej kostki, a przy nich dekoracyjne latarnie. Całość zostanie otoczona eleganckim ogrodzeniem i przystosowana do całodobowej ochrony.

Osiedle Ludwinów to kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Zaprojektowano w nim łącznie 20 dwupiętrowych domów, zróżnicowanych pod względem wielkości. Całość podzielona będzie na trzy zespoły: po cztery, sześć i dziesięć domów. Wśród dostępnych powierzchni znajdą się domy od 155 do 205 mkw. Do każdego przynależy ogród o powierzchni od 70 do 250 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Pod każdym znajdzie się obszerny garaż, do którego mieszkańcy dojadą podziemnym przejazdem znajdującym się pod osiedlem. W każdym garażu przewidziano po dwa miejsca postojowe oraz pomieszczenia gospodarcze.

Na terenie osiedla znajdzie się wiele zielonych zakątków. Biuro ochrony zostanie zlokalizowane w portierni znajdującej się przy wjeździe na osiedle. W pobliżu kompleksu znajdują się duże centra handlowe, szkoły i przedszkola.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych