Osiedle Marine. Drugi budynek w sprzedaży

Bliskość aquaparku i sielankowy klimat z dala o miejskiego zgiełku to atuty realizowanego przez Semeko Osiedla Marine przy ul. Kosynierów w Rumi. Inwestycję docelowo utworzy siedem czteropiętrowych, dwuklatkowych, niepodpiwniczonych budynków z nowoczesną infrastrukturą.

Autor: HouseMarket.pl 08 maja 2017 12:30

W każdej klatce zaprojektowano cichą windę. Budowa osiedla będzie etapowa. W pierwszym etapie powstaną trzy budynki. Każdy pomieści 32 mieszkania od dwupokojowych do czteropokojowych o wymiarach od około 34 do 70 metrów kwadratowych.

Dwa pierwsze budynki zostaną połączone jednokondygnacyjną halą garażową, która na zewnątrz spełni funkcję osiedlowego patio. Mieszkańcy będą mogli kupić garaże indywidualne oraz komórki lokatorskie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Trzeci budynek, bez hali garażowej, również dysponuje komórkami lokatorskimi, a na jego parterze działać będą lokale usługowe. Przestronne mieszkania z dużymi przeszkleniami zapewnią codzienną porcję słonecznych promieni. W standardzie są drzwi antywłamaniowe, sześciokomorowe okna oraz gres na balkonie.

Proste, klasyczne formy zostały zestawione z modnymi detalami. Na dachu budynków posadzona będzie zieleń ekspansywna, tworząc niezwykłe osiedle w niebanalnym otoczeniu małej architektury. Dla najmłodszych zaplanowano plac zabaw. W obrębie osiedla powstanie również przedszkole.

Osiedle Marine to także gratka dla amatorów morskiej przygody, nie tylko ze względu na bliskość morza, ale również unikatowego w skali Europy Aquaparku Reda. Przy mało wakacyjnej aurze można poczuć smak letniej zabawy pośród palm i rekinów, bo do niezwykłego parku wodnego jest zaledwie jeden kilometr.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych