Osiedle Marine kusi bliskością morza

Realizowane przez Semeko Osiedle Marine w Rumi docelowo składać się będzie z siedmiu czteropiętrowych budynków. W pierwszym etapie powstaną trzy. W każdym do wyboru są 32 mieszkania od dwupokojowych do czteropokojowych.

Autor: HouseMarket.pl 14 listopada 2016 16:06

Bliskość morza i sielankowy klimat z dala o miejskiego zgiełku to największe atuty Osiedla Marine przy ul. Kosynierów w Rumi. Docelowo deweloper – firma Semeko wybuduje siedem czteropiętrowych, dwuklatkowych, niepodpiwniczonych budynków. W każdej klatce jeździć będzie cicha winda.

Budowę podzielono na etapy. W pierwszym powstaną trzy budynki. W każdym do wyboru będą 32 mieszkania od dwupokojowych do czteropokojowych o wymiarach od około 34 mkw. do 70 mkw. Dwa pierwsze zostaną połączone jednokondygnacyjną halą garażową, która na zewnątrz spełni funkcję osiedlowego patio.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Mieszkańcy będą mogli kupić garaże indywidualne oraz komórki lokatorskie. Trzeci budynek, bez hali garażowej, również dysponuje komórkami lokatorskim, a na jego parterze działać mają lokale usługowe. Przestronne mieszkania z dużymi przeszkleniami zapewnią codzienną porcję nasłonecznienia.W standardzie są: drzwi antywłamaniowe, sześciokomorowe okna oraz gres na balkonie. Aktualnie w sprzedaży znajduje się budynek nr 3.

Proste, klasyczne formy zostały zestawione z modnymi detalami. Na dachu budynków pojawi się zieleń ekspansywna, tworząc niezwykłe osiedle w niebanalnymi otoczeniu małej architektury. Dla najmłodszych zaplanowano plac zabaw. W obrębie inwestycji powstanie również przedszkole.

Osiedle Marine to także gratka dla amatorów morskiej przygody, nie tylko ze względu na bliskość morza, ale również unikatowego w skali Europy Aquaparku Reda. Przy mało wakacyjnej aurze można poczuć smak letniej zabawy pośród palm i rekinów, bo do niezwykłego parku wodnego są zaledwie dwa kilometry. Dużym atutem jest również bliskość centrum handlowego z marketem budowlanym i sportowym.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych