Osiedle Mazurskie powstaje w Zielonej GórzeHouseMarket.pl - 19 maja 2016 14:06


PKM Zachód uruchomił sprzedaż trzeciego etapu Osiedla Mazurskiego. W inwestycji z klimatycznymi wewnętrznymi dziedzińcami deweloper zaaranżował zarówno kawalerki w stylu mikroapartamentów, jak i dwupoziomowe lokale z antresolami.


PKM Zachód realizuje osiedle domów wielorodzinnych obejmujące łącznie dziewięć budynków. Budowa trzeciego etapu ruszyła w drugim kwartale 2016 r. Przy ul. Augustowskiej powstaje trzypiętrowy blok z windą i pięcioma lokalami na każdym piętrze.

Mieszkania liczą od 30 do niemal 65 mkw. Składają się z dużego salonu, pokoju lub pokojów, kuchni, łazienki i korytarza oraz balkonu. Są też cztery mieszkania dwupoziomowe z antresolami o powierzchniach do 100 mkw. i cztery kawalerki utrzymane w stylu mikroapartamentów.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dla każdego mieszkania przewidziano piwnicę. Lokale zostały tak zaprojektowane, by można je było swobodnie łączyć w obrębie jednej kondygnacji, a także zmieniać układ wewnątrz danego lokalu, bez ingerowania w konstrukcję budynku. Wszystkie mieszkania pozwalają na znaczną swobodę aranżacyjną i funkcjonalną ze względu na brak ścian nośnych w mieszkaniach.

Deweloper proponuje również usługi w ramach własnego banku remontowo-budowlanego, czyli porady z zakresu remontowania, urządzania i dekorowania mieszkania.

Kompozycja osiedla tworzy klimatyczne wewnętrzne dziedzińce z dużą ilością zieleni, a jednocześnie wystarczającą ilością miejsc parkingowych dla wszystkich lokatorów. Zapewnione zostaną miejsca bezpiecznej zabawy dla dzieci oraz relaksu dla osób starszych.